Кульові опори – це шарнірні вузли, що є важливою частиною підвіски авто. З їх допомогою маточина колеса кріпиться до важелів підвіски. Кульові опори дозволяють колесам легко обертатися в обидва боки, але залишатися стабільними у вертикальній площині. Якщо кульова опора ламається, знижується керованість авто, крім того, ви можете втратити колесо у будь-який момент.

Якщо кульова опора виходить з ладу, її не ремонтують, а замінюють на нову. Купити нові кульові опори на Volvo ви можете в інтернет-магазині Chas-TO. Асортимент включає великий вибір кульових опор для різних моделей, передні і задні кульові опори, верхні і нижні кульові опори тощо.

Всі товари пропонуються з доставкою по Україні. Швидкий пошук, зручний сервіс і доступні ціни зроблять ваші покупки в Chas-TO дуже приємними.

Кульові опори на всі моделі Volvo

В каталозі на сайті інтернет-магазину автозапчастин ви зможете знайти кульові опори Volvo на всі популярні моделі авто цієї марки:

Щоб знайти необхідну деталь, використовуйте фільтри, або пошук за VIN-кодом. Також ви можете отримати професійну консультацію за телефоном або онлайн.

Кульові опори на Volvo від провідних виробників

Інтернет-магазин CHAS-TO пропонує широкий асортимент від найкращих виробників автозапчастин з різних країн світу. На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory представлені кульові опори від:

  • Meyle (Німеччина) – популярний виробник автозапчастин. Його асортимент включає понад 24 тисячі деталей для авто. Вони відрізняються високою якістю, адже для виробництва використовуються виключно якісні матеріали. Доступна ціна робить ці автозапчастини дуже популярними у різних країнах світу.
  • Febi Bilstein (Німеччина) – легендарний бренд, що займається виробництвом автозапчастин. Його асортимент включає понад 37 тисяч позицій. Висока якість і доступна вартість, а також довговічність і повна відповідність оригінальним деталям – все це про деталі Febi Bilstein.
  • ASAM (Румунія) – це недорогі запчастини середньої якості. Вони мають попит завдяки широкому асортименту і низькій ціні.
  • JP Group (Данія) – популярний виробник автозапчастин для легкових і невеликих вантажних авто. Гарантує високу якість продукції завдяки контролю якості, тестування зразків, включаючи тривалі випробування в реальних умовах на авто. Асортимент включає понад 23 тисячі запчастин.
  • TRW (США) – один з провідних світових виробників гальмівних систем і систем рульового управління. Продукція цієї компанії асоціюється з безпекою і високою якістю завдяки регулярним дослідженням, розробкам і модернізації комплектуючих і агрегатів.
  • ASMETAL (Туреччина) – популярний виробник, що пропонує дуже якісні автозапчастини. Його спеціалізація – комплектуючі для підвіски автомобіля.
  • RTS (Іспанія) – виробник автозапчастин з чудовою репутацією. Він спеціалізується на виробництві якісних комплектуючих для підвіски и системи кермового управління.

Всі товари пропонуються з гарантією від виробника.

В інтернет-магазині Час-ТО ви можете купити будь-які запчастини і розхідні матеріали для Volvo за доступними цінами. Замовляйте дуже швидко і просто з доставкою по Україні.