Послуги дизайнера інтер'єру

Послуги дизайнера інтер'єру Чернівці від дизайн-студії Романа Москаленка. Дизайнери нашої студії надають послуги з розробки дизайн-проєкту інтер'єру як по місту Чернівці, так і по всій Україні. Стилі та цільове призначення архітектурного дизайну що пропонує наша студія мають широкий спектр. Сучасний дизайн проект будинків, красивий дизайн квартир, стильний дизайн ресторану та дизайн кафе і це все ми із легкістю розробляємо в кардинально різних стилях в залежності від особистих смаків та вподобань замовника.

Послуги дизайнера інтер'єру

Проєкти будинків

  • Проєкти будинків які розробляють наші фахівці мають різні комплектації дизайн проєкту та потребують різних підходів до їх виконання. Дизайн проєкт інтер'єру будинка, дизайн екстер'єру (дизайн фасаду будинка) та ландшафтний дизайн будинка.
  • План дизайн проєкта включає в себе 3D візуалізацію, загальні технічні креслення та деталізовані креслення окремих композицій, що дають можливість якісного втілення дизайн проєкту.
  • Індивідуальні меблі, декор для інтер'єру і ландшафту та різноманітні композиції з напрямку предметного дизайну, є невідємною складовою для розробки та втілення в життя стильного і красивого проєкту будинка.

Дизайн квартири

  • Дизайн квартири — послуги дизайнера інтер'єру при розробці інтер'єру квартир мають певну відмінність від дизайну будинка. Зменшена площа квартири потребує більш деталізованого прорахунку в зонуванні та розміщенні меблів.
  • Дизайн проєкт квартири в сучасному стилі не завжди має на увазі суто мінімалізм, але коли наші дизайнери інтер'єру працюють над розробкою інтер'єра квартири вони враховують активність декоративних інтер'єрних композицій та кольору, щоб візуально не зменшувався простір. Подібні підходи до активності композицій на малих площинах застосовуються й у випадках коли дизайн квартири в класичному стилі.
  • Замовити дизайн квартири ціна — формування цін на дизайн інтер'єру квартири зазвичай впливають такі фактори як площа приміщення, стилі в яких буде розроблятись інтер'єр квартири, та пришвидшені чи не пришвидшені терміни виконання.

З переліком послуг та готових дизайн проєктів можна ознайомитись у нас на сайті в рубриці ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Послуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єруПослуги дизайнера інтер'єру