Round Lab SPF 50 – це сонцезахисний крем для чутливої шкіри з фізичними УФ-фільтрами, який отримав нагороду Hwahae Beauty Award за сонцезахисні креми/лосьйони в 2018, 2019 та 2021 роках. Сьогодні купить Round Lab SPF 50 може кожен бажаючий з доставкою по Україні, це стало можливо завдяки пропозиції інтернет-магазину https://eos.kiev.ua/ua/round-lab-birch-juice-moisturizing-sunscreen-spf-50-pa-50-ml/.

Компоненти та переваги сонцезахисного крему Round Lab SPF 50

Потужний сонцезахисний фільтр блокує шкідливі УФ-промені, водночас дбаючи про здоров'я вашої шкіри. Запатентований інгредієнт Arc Zero, що складається з семи рослинних екстрактів, таких як екстракт зеленого чаю, екстракт центелли азіатської та екстракт кори білої верби, контролює надлишок шкірного сала, зволожує та заспокоює шкіру без подразнення.

До складу крему Round Lab SPF 50 входять ретельно підібрані інгредієнти, в тому числі заспокійливі, зволожуючі та захисні компоненти для чутливої шкіри, такі як:

  • пантенол;
  • олія дамаської троянди;
  • аквакерамід.

Його легка та свіжа текстура легко вбирається та регулює вироблення шкірного сала, що робить його придатним для використання під макіяж. До переваг крему можна також віднести ніжний та надійний захист шкіри від УФ-променів, придатність для використання на дитячій шкірі, дерматологічно протестовані фізичні фільтри.

Для більш детальної інформації про продукти бренду Round Lab та замовлення товарів радимо перейти за посиланням на сайт інтернет-магазину професійної корейської косметики купить Round Lab SPF 50 https://eos.kiev.ua/ua/round-lab-birch-juice-moisturizing-sunscreen-spf-50-pa-50-ml/. В каталозі компанії можна знайти товари не лише цього бренду, асортимент надзвичайно широкий, а головне оригінальний та якісний.