Килимки використовуються у кожному автомобілі для зручності та захисту салону від вологи та забруднень. В каталозі http://diski-mag.in.ua/ ви знайдете великий вибір якісних килимків для авто різних марок та моделей: Mazda, Volvo, ZAZ, Mercedes-Benz, KIA, Land Rover, Lexus, Nissan, Audi, BMW, Renault, Seat, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, та багатьох інших. Ви можете замовити їх з доставкою по Україні за доступною ціною.

Великий асортимент якісних килимків для авто

В каталозі інтернет-магазину ви можете обрати продукцію двох виробників:

  • Stingray Premium (Україна). Це якісна продукція вітчизняного виробника, яка дуже добре зарекомендувала себе в експлуатації. Для виготовлення використовується якісний гумовий матеріал, зносостійкий та без неприємного запаху. Для кожної марки та моделі авто килимки роблять за власними лекалами, тож вони ідеально вкладаються у салоні. вони мають бортики висотою до 15 мм для надійного захисту салону. Майже у всіх моделях є «лапа» для лівої ноги водія. Килимки цього виробника мають попит завдяки високій якості та доступній вартості.
  • Rezaw Plast (Польща). Це дуже популярний виробник автомобільних килимків, який спеціалізується на виготовленні цих товарів більше за 30-т років. Для виготовлення використовується фірмовий сплав гуми та полімерів, завдяки якому килимки дуже зручні та зносостійкі. Килимки мають бортики висотою до 3 см, тож дуже надійно захищають салон. Модель для кожного авто максимально продумана і ідеально вкладається на підлогу.

Замовляйте якісні килимки для вашого авто за доступною ціною.