Досвідчені медпрацівники компанії «Медтранс» дбайливо перевезуть людину, яка не здатна самостійно пересуватися через перенесену хворобу, операцію або порушення опорно-рухового апарату, за потрібною адресою в Таращі. Ми також надаємо послугу спуску або підйому пацієнта на поверх, оскільки чудово розуміємо, що для пацієнта зробити це навіть за допомогою родича може виявитися дуже складним завданням.

Якщо для перевезення лежачої хворої людини потрібне спеціальне медичне обладнання або вона потребує надання професійної медичної допомоги, обов'язково повідомте про це при замовленні послуги нашому оператору.

Міжміське перевезення лежачих хворих по Україні

Ми перевозимо лежачих та сидячих пасажирів на комфортних та безпечних автомобілях, обладнаних усім необхідним для далеких поїздок. У штаті компанії «Медтранс» працює досвідчений, надійний та відповідальний персонал.

З пасажиром можуть поїхати безплатно один чи двоє супроводжуючих. З собою можна взяти багаж, його перевезення та допомогу в завантаженні/розвантаженні теж безкоштовна.

Перед поїздкою ми погоджуємо з клієнтом зручний маршрут. Якщо потрібно, ми можемо заїхати туди, куди скажете. Непоодинокі випадки, коли супроводжуючому хворого родича клієнту в процесі поїздки потрібно заїхати до медичних або адміністративних установ, щоб отримати результати його аналізів або забрати необхідні медичні документи. Ми допоможемо вам у цьому.

Нерідко трапляється так, що клієнт хоче заїхати до своїх знайомих, родичів, які проживають поблизу прокладеного маршруту. Якщо ви хочете побачитися з ними перед приїздом до кінцевого пункту призначення, слід заздалегідь повідомити це диспетчера, щоб фахівець нашої компанії «Медтранс» міг спланувати час поїздки з урахуванням запланованих зупинок.

Якщо вам потрібна послуга перевезення хворого з Таращі або Київської області по Україні, то будь ласка, звертайтесь до нас. Ми готові відвезти вашого хворого родича чи близьку людину до будь-якої точки країни швидко та максимально безпечно. Для нас не існує слова «далеко». З нами будь-яке завдання ближче.

Вартість поїздки Україною залежить від:

·        протяжності маршруту;

·        ваги та стану здоров'я пасажира;

·        замовлення додаткових послуг.

Для отримання детальної консультації зв'яжіться з оператором нашої компанії, зателефонувавши за будь-яким із зазначених на сайті https://specmedtrans.com.ua телефонних номерів. Фахівець відповість на всі ваші запитання та допоможе вибрати найбільш підходящу для вашої ситуації послугу, яка влаштує вас за ціною та якістю.

https://specmedtrans.com.ua/  

+38(099)009-41-40

+38(073)009-41-40