Останні кілька років поди стали неймовірно популярними. Це цілком можна пояснити, адже це простий і зрозумілий девайс, який повністю замінив громіздкий мехмод. Додаткову унікальність подам додала спеціально розроблена для них сольова рідина. На сьогоднішній день купить жижу для пода можна в будь-якому вейпшопі, але варто обирати найкращі з них.

У чому особливості сольової рідини?

Кілька років тому, коли електронні сигарети з'явилися і почали ставати все популярнішими, у вейперів не було особливого вибору рідин для вейпу. Але у 2018 році на ринку України з'явилися жижки для вейпа, які мають низку переваг.

Для цих рідин використовується спеціальний сольовий нікотин, що є штучною речовиною з кислотністю, максимально схожою на кислотність людського PH.

Плюси сольового нікотину:

  • Швидкість засвоєння. Рідина на сольовому нікотині швидко насичує організм, оскільки швидко всмоктується у кров, легше переноситься організмом.
  • Немає неприємного тротхіту, оскільки вплив на горло м'який і делікатний.
  • Невелика кількість пари, що дозволяє залишатися непоміченим для оточуючих.
  • Досить висока міцність (від 20 до 65 мг/мл).

Купуючи сольовий нікотин та рідини на його основі, ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який має сертифікати відповідності міжнародного зразка.

Де придбати якісні рідини для вейпу?

Оптимальним варіантом для покупки є замовлення рідини для вейпу через Інтернет. Для цього важливо почитати відгуки про можливе місце покупки. На думку експертів, найвища якість продукції в магазині Vaper`s Lab. Там можна знайти готові рідини для вейпу на сольовому та органічному нікотині, а також компоненти для створення самозамісів: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатор. Детальніше дізнайтесь тут.