Щоб весело провести літо треба не так вже багато: купіть новий набір іграшок для гри в саду чи в пісочниці та ваша дитина буде щаслива, адже дітям для щастя треба вже не так і багато.  Іграшки призначені для вулиці, саду або дитячих майданчиків можна завжди взяти з собою, бо вони не важкі, але водночас функціональні, розвивальні та цікаві для малюків. 

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з асортиментом ігрових наборів на сайті Devilon.ua, де ви зможете підібрати яскраві пластмасові іграшки для будь-якої вікової категорії, а також залежно від уподобань вашої дитини та її захоплень. 

Що потрібно дитині для ігор на свіжому повітрі

Для того, щоб дитині хотілось грати на вулиці, а не сидіти вдома, треба, щоб в саду було все необхідне для його цікавих пригод і він міг повною мірою насолодитися сонячними днями. Для малюків цікаві яскраві набори з веселими картинками їхніх улюблених персонажів з мультиків або казок. Граючи з ними вони вивчають нові слова, кольори, цифри, розвивають моторику рук. 

Не кожна садова іграшка підходить дитині, адже вона повинна відповідати її віку, щоб зробити гру справді цікавою. Тому перед покупкою радимо подумати: скільки дітей гратиметься у вашому саду, які іграшки вони люблять, чи люблять вони грати поодинці, а які дійсно цікаві для невеликої компанії? 

Також іграшка має бути зроблена з якісного матеріалу та мати довгий термін служби. Адже дешеві набори із пластмаси можуть навіть становити загрозу безпеці вашої дитини. Купуючи іграшки з пластмаси, переконайтеся, що матеріал досить щільний, оскільки тонкий матеріал довго не витримає навантажень. 

В каталозі «Девілон» ви зможете купити продукцію: 

  • формочки для піску з різними барвистими елементами;
  • цебра, сита, лійки, граблі, лопати, що відмінно підійде для веселощів у пісочниці або на пляжі; 
  • іграшки, які підходять для дитячих ручок; 
  • дитячі пісочниці;
  • маленькі гірки;
  • для компактного зберігання набори продаються у спеціальній сітці, що запобігає втраті під час прогулянки; 
  • всі іграшки виготовлені з високоякісних нетоксичних матеріалів, тому набір стане ідеальним подарунком для маленьких будівельників. 

Зберігання взимку та захист від негоди також відіграють важливу роль у тому, як довго прослужать іграшки для активного відпочинку. Для зберігання рекомендується спеціальний бокс, в якому ви зможете зберігати все вуличне приладдя для ігор, яке стане у пригоді в наступному сезоні.