М200 варто купувати і замовляти тоді, коли потрібна надійність і довговічність у конструкціях із достатньо великим навантаженням. Іноді цілком достатнім замінником марці 200 є М150. «Стоп'ятдесятий» цемент дешевший, але має і обмежені можливості. Хоча цілком здатний підтримати необхідну міцність за оптимальну ціну, якщо мова йде про невеликі споруди і доріжки, де постійно використовують неважкий мототранспорт чи є велосипедний рух. Однак на більші навантаження він не розрахований. Придбати бетон в Хусті різних марок та міцності пропонує компанія ЗБК «Еталон».

Компанія може запропонувати якісний бетон із доставкою, який відповідатиме всім параметрам, обумовленим у державних стандартах.

Вся продукція компанії має сертифікацію та може застосовуватись для найскладніших видів робіт. Запропонований компанією «Еталон» бетон в Хусті відрізняється не тільки якісними показниками, але і цікавим ціновим діапазоном, конкурентною ціною та гарантією однорідності готової бетонної суміші. А це – чи не найважливіші показники для використання суміші на будівництві для забезпечення витривалості та зносостійкості будівлі і її основних конструкційних елементів.

М200: стандарт якості для будівництва

Мабуть, найпоширеніша марка цементу, що застосовується для приготування бетонних сумішей. Він може використовуватись вже не тільки для підстилочного шару, але і як самостійний конструкційний матеріал у більшості будівельних робіт:

  • виготовлення маршових сходів, підйомів із нахилом;

  • плит перекриття, блоків для фундаментів;

  • заливання готових форм для стрічкових і інших видів бетонних фундаментів, включно із свайними та стовпчиковими.

Компанія ЗБК Еталон пропонує бетон із цементу М200, що відповідає всім вимогам якості.

М300: відповідальні конструкції

Ця марка цементу має посилену міцність і може застосовуватись ефективно там, де традиційна «двохсотка» не впорається – постійні і великі навантаження та агресивний вплив середовища. Бетон виготовлений із цементу такої марки має велику міцність і може застосовуватись:

  • для облаштування фундаментів багатоповерхових будівель;

  • для будівництва котеджів та інших споруд, де вага конструкції є більшою за номінальні показники;

  • для забезпечення міцності конструкції мосту, пішохідного чи автомобільного;

Також цю марку цементу використовують для приготування бетону, що застосовують в облаштуванні монолітних конструкцій. Зокрема для підтримки технологічного обладнання – верстатів, пресу, цистерн для зберігання рідин, штампувального обладнання та іншого.