Робота на висоті має виконуватися лише професійним альпіністом та із застосуванням сучасного та надійного обладнання, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки. Блок вантажопідйомний – один із важливих та необхідних елементів такого обладнання.

Де та які блоки для вантажопідйомної роботи купити?

У виробника «Ліфтек Груп» на блоки монтажні ціна одна з найнижчих у країні з огляду на технічні характеристики та інші особливості таких блоків. Ви можете придбати блоки різного типу та з різним рівнем міцності за посиланням https://liftec-group.com.ua/znaryaddya-dlya-alpinizmu/blok. «Ліфтек Груп»  вже багато років займається виробництвом та імпортом пристроїв для роботи з вантажами.

Будь-які сучасні вантажні блоки повинні відповідати таким критеріям:

  • Простота використання;
  • Міцність;
  • Довговічність;
  • Висока якість матеріалів;
  • Відповідні сертифікати та паспорти.

Від якості та міцності пристрою залежить дуже багато: не тільки збереження предметів, що піднімаються на висоту, а й життя всіх людей, які знаходяться на будівельному майданчику або в іншому місці, де здійснюються роботи.

Популярні блоки які використовують в промисловому альпінізмі - TU420, CD101, Troll, Huge, Castor.

Ви можете придбати блок монтажний Київ або в іншому місті України в даній компанії. Співпрацює вона з усіма бажаючими: приватними особами, підприємствами. В асортименті є обладнання українського виробництва та якісні імпортні варіанти. Усі вони відповідають міжнародним стандартам якості та можуть сміливо використовуватись у роботі. Головне – дотримуватись правил використання. Вирішимо купити монтажний блок з гаком тут, ви зробите правильний вибір, тому що придбаєте не тільки якісний варіант обладнання, але і доступніший, ніж у більшості аналогічних магазинів.

Устаткування для роботи на висоті

Під брендом «LIFTEC» виготовляються різні засоби та комплектуючі для пром ЗІЗ, які необхідні для безпечного виконання багатьох видів робіт на великій висоті. Це страхувальні канати, карабіни,  троси та монтерські лази. Повний асортимент такого обладнання ви можете переглянути в каталозі компанії «Ліфтек Груп». Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни – відвантаження товару не наступний день після отримання заявки. Менеджери допоможуть розібратися у всіх нюансах та у виборі обладнання. Зв'язатися з ними можна онлайн та за телефоном.