Не всі заводські рідини можуть підходити під особисті запити кожного вейпера, тому багато хто з них воліє робити жижки для пода самостійно. Це ще й дуже захоплюючий і навіть заспокійливий процес – вираховувати, наливати, змішувати, збовтувати. Приємний аромат аромки вже в процесі створення жижі починає приносити задоволення. Процес самозамішування не дуже складний, але перед тим як почати змішувати рідини, варто вивчити інформацію про самозаміс, всі компоненти, їх властивості та дію. Необхідно зрозуміти яка рідина вам підходить – міцна чи легка, насичена чи приглушена, на сольовому чи органічному нікотині, для якого пристрою. Є багато моментів, які варто врахувати. У цій статті ви дізнаєтеся трохи більше про компоненти для самозамісу та розкриємо секрет, де купити найякісніші з них за невисокою ціною.

Що входить до складу рідини на сольовому нікотині?

Для створення власної сольової жижі вам знадобиться невелика кількість компонентів, але кожен з них є максимально важливим.

1. База (основа) – це речовина, що складається з пропіленгліколю (PG) та гліцерину (VG). Фактично це вже готова жижа для паріння, але їй не вистачає смаку та міцності. Дуже важливо розуміти, яке співвідношення PG і VG вам необхідно. Адже VG/PG 50/50 – це досить рідка субстанція, насичена та яскрава, ідеально просочує випарник та підходить для pod-систем. VG/PG 60/40 – більш універсальний варіант, використовується як у подах, так і у вейпах. VG/PG – співвідношення, яке варто використовувати лише для вейпів, адже тут буде досить багато пари та густоти, яку потягне лише потужний пристрій.

2. Ароматизатори потрібні для того, щоб рідина мала певний смак та приємний запах. Концентрацію читайте на самому флаконі або вираховуйте пропорції для конкретного рецепту.

3. Сольовий нікотин робить заправку міцною, це його основна функція.

Крім основних інгредієнтів вам знадобиться і порожня тара, шприц (якщо рахувати в краплях не ваш спосіб), гумові рукавички, простір для цього творчого процесу та місце, де рідини настоюватимуться.

Де придбати всі ці компоненти?

Ділимося знахідкою, в інтернет-магазині Vaper`s Lab ви знайдете всі перераховані вище компоненти та розхідники за приємною ціною. А головне, що якість у цієї компанії найвища! Купить солевую жижу 50 мг. У цього вейшпопа, здається, є все, що необхідно для паріння! Від дрібних деталей до електронних сигарет! Залишаємо посилання, відриваємо від серця.

Тут ви, до речі, можете купити готові рідини на сольовому нікотині.