Кальянна церемонія вже давно стала важливою частиною майже кожних посиденьок з друзями, а іноді, навіть, і романтичних побачень. Для того, щоб приємно провести час, зовсім необов'язково йти в кальянну, адже багато хто купує кальяни додому. Зараз подібний вид відпочинку став доступним як за ціною, так і за зручністю.

Інтернет магазин Rasta Star пропонує великий вибір кальянів на будь-який смак та бюджет. Отримати придбаний пристрій можна з доставкою кур’єром, або Новою поштою. Також, на сайті можна знайти всі необхідні аксесуари, сувеніри та багато іншого.

Яких розмірів бувають кальяни

Якщо раніше кальяни уявляли, як щось велике та крихке, то сьогодні виробники значно розширили асортимент пристроїв. В залежності від цілі використання, користувач може обрати для себе:

  • міні-кальян з твердою трубкою – дуже зручні для подорожей, відпочинку на природі; їх легко зберігати, тому що зазвичай вони продаються у спеціальних скриньках; недоліком є ​​те, що такий кальян часто не дозволяє оцінити всю повноту смаку тютюну, і в необхідності більш частого «перезабивання»;
  • середні кальяни, заввишки близько 65 см – оптимальний варіант; передбачають транспортування тільки в розібраному вигляді, що додає певних труднощів; всі частини повинні бути щільно зафіксовані, а між ними повинен бути прокладений матеріал, який пом'якшує удари, щоб уникнути деформації;
  • великі кальяни, заввишки більше метра – зазвичай використовуються в кальянних; для будинку такий варіант буде зручним лише в тому випадку, якщо там регулярно збирається велика компанія; подібний пристрій, зазвичай, оснащений двома трубками, але є моделі і з однією; транспортування такого виду важке, недоцільне та не бажане.

До вибору розміру потрібно підходити виважено. Найбільш оптимальним є середній варіант, проте, все залежить від ситуації. Перед покупкою можна порадитися з менеджерами магазину Rasta Star, які завжди допоможуть підібрати найбільш підходящий товар.

Види кальянів та їх особливості

Види розмірів – це далеко не все, чим відрізняються кальяни, адже технології не стоять на місці. Отож, любителям посмакувати приємними димом, доступний вибір з наступних девайсів:

  • класичний – з розписаною колбою, прозорою або покритою світлонепроникною фарбою, та литою шахтою;
  • MEDUSE – своєрідний прорив у дизайні кальянів, який зруйнував усталені стереотипи про зовнішній вигляд цього атрибуту гарного відпочинку; принцип роботи кальяну та правила догляду за ним, при цьому, не змінюються;
  • фабула – має широку прозору колбу, завдяки якій можна з куріння зробити ціле шоу, достатньо додати в неї листя м'яти, шматочки цитрусових та яблук, виноград, кубики льоду, розкурити тютюн і почекати кілька секунд; хмари диму утворюють густий туман на поверхні води, а наповнення колби, граючи з бульбашками газу, зливається в цікавому русі.

Перед покупкою кальяну, варто поставити собі кілька питань: для скількох людей він буде використовуватися, на яку ціну розраховує покупець, та чи важливий його зовнішній вигляд. Обдумавши всі деталі, вийде придбати дійсно хорошу річ, яка буде приносити задоволення.