Підшукуєте нехитру гру, актуальну як вдома, так і в подорожах, як для великих компаній, так і для затишного проведення часу з другою половинкою? Придивіться до «Уно». Прості правила, незвичайний поворот подій, море веселощів та азарт не дадуть вам занудьгувати в будь-якій обстановці. Вражає? Читайте огляд настільної гри і швидше долучайтеся до клубу любителів «Uno».

Правила гри

Велика колода зі 108 карт – це все, що ви знайдете в упаковці. Роздайте кожному учаснику сім карток, покладіть колоду по центру столу сорочкою вгору, зніміть і покладіть поруч одну картку. Гра стартувала. Тепер завдання кожного учасника – позбутися всіх карток, що є на руках.

карти уно

Правила гри докладно описують, як гравці повинні «скидати» картки. У карти, якої ви хочете позбутися, повинні бути ознаки подібності до тієї, що лежить поряд з колодою. Одноманітними мають бути або цифри, або кольори. Якщо ви не можете накрити картку на столі, то берете одну з колоди. Якщо і вона не підходить - ви забираєте її собі і передаєте естафету наступному.

Особливості ігрового набору

Не думайте, що сценарій настільки нудний і одноманітний. Серед карток є особливі, що змінюють напрямок ходів (було проти годинникової, стало по годинниковій), що дозволяють загадати колір наступної карти, що змушують набрати суперника купу карток з колоди та ін. А ще той, у кого залишиться одна карта на руках, має вигукнути «УНО !». Всі ці елементи можуть змінити хід гри в будь-який момент і не вимагають особливого запам'ятовування – графіка на картах нагадає вам, про що йдеться, якщо ви хоч раз прочитаєте інструкцію.

Відмінність від схожих ігор

Конкуренцію класичної гри «Уно» можуть скласти хіба що її ті, що її виробляють. Наприклад, UNO. Літаки». Основна відмінність від базової версії полягає в тому, що тут при проектуванні карток були використані картинки з мультфільму «Літаки». Плюс до всього, тут трохи спростили правила, додавши одну картку, що дозволяє скинути відразу кілька карток.

Карти «Уно. Літаки» будуть цікавими переважно дітям, як і «Уно для дітей», у яких переважають картки із зображенням різних тварин. Разом про те, класичний варіант становить однакову цінність як школярів, так дорослих. І це головний аргумент на користь покупки звичайних карток.

Uno купити

Кому варто купити картки «Uno»

Гра вимагає від виконавців швидкої реакції, спонукає до почастішання появи кумедних ситуацій і не терпить ігнорування головного правила – крикнути «Уно!», що засвідчить, що вам залишилося «скинути» одну картку». В ігровий процес можна сміливо приймати дітей, яким виповнилося 7 років, а його тривалість передбачити неможливо.

Партію можна завершити як за 5 хвилин, а можна оперувати картами годинами та вимотати всіх суперників. Вам однозначно варто купити гру «Uno», якщо ви часто подорожуєте з компанією чи сім'єю і не знаєте, чим зайняти вільний вечір у наметі чи черговому готелі.