Досить часто, родичі лежачих пацієнтів звертаються за допомогою до сервісу «MedDopomoga103». Це приватна служба, яка забезпечує комфорте та безпечне транспортування хворих, які не можуть пересуватися самостійно. Команда сервісу – це відповідальні професіонали своєї справи. Головна умова – турбота про здоров’я пацієнта, тому після кожного пасажира відбувається дезінфекція спецтранспорту, а персонал використовує всі необхідні захисні засоби.

Завдяки наявності комфортабельних машин і бригад санітарів, можна замовити послугу медичного таксі по Україні. Таким чином можна вирішити майже будь-які проблеми немобільних пасажирів та дістатися до лікарні, медичного центру чи будь-якої іншої установи. Ознайомитись з цінами на перевезення хворих та замовити автомобіль можна на офіційному сайті служби «MedDopomoga103».

Хто може скористатися послугами медичного таксі?

Робота сервісу орієнтована на потреби лежачих хворих і людей з обмеженими здібностями. Служба працює на ринку послуг понад 4 роки, тому цінує свою репутацію і з розумінням ставиться до проблем кожної людини. Усі співробітники медичного таксі пройшли спецпідготовку щодо транспортування лежачих хворих.

  • Термінове перевезення хворого.
  • Транспортування пацієнта після операції.

У загальну вартість послуги входить приїзд автомобілем із професійним обладнанням на місце та робота бригади санітарів.

Повний супровід «від ліжка до ліжка»

Служба «MedDopomoga103» турбується про безпеку та комфорт пасажирів, тому кожен раз використовується одноразова білизна, є всі необхідні засоби для того, щоб спустити або підняти пацієнта сходами та довезти до лікарні/дому/медичного центру. Замовити медичне таксі можна у будь-який час, автомобіль без затримок приїде за вказаною адресою.

Все ще не знаєте як довезти родича з лікарні після виписки або перевезти його з одного міста у друге? Саме час звернутися до служби «MedDopomoga103»:

  • Доступні ціни на послуги медичного таксі.
  • Турботливі санітари.
  • Індивідуальний підхід.
  • Перевезення хворого супроводжує медичний персонал.
  • Сучасні автомобілі оснащені всім необхідним.

Досвідчені водії роблять все можливе, щоб перевезти пацієнта з пункту «А» в пункт «Б», минаючи погані ділянки дороги та затори, м’яко та плавно керують авто. Кваліфіковані лікарі-реаніматологи потурбуються в разі необхідності та стабілізують стан пасажира в разі погіршення самопочуття.