Якість, що гарантовано 100% перевірена часом. Саме так відому в усьому світі чеську ТМ Drazice характеризують не лише фахівці, а й власники техніки цього виробника. Підприємство з початку 1956 року успішно спеціалізується на виробництві функціональних, надійних та доступних за ціною водонагрівачів. За рахунок цього популярність продукції зростає, а її затребуваність неймовірно висока й досі.

Яка продукція є в асортиментному ряді виробника Drazice?

У підприємстві до уваги клієнтів готові запропонувати найширший ряд різних водонагрівальних пристроїв на будь-який смак з бюджетом. Зокрема, є тут водонагрівачі вертикальні/горизонтальні, і плюс до всього:

  • електричні;
  • комбіновані;
  • непрямого нагріву;
  • теплоакумулятори та ін.

Найбільшою затребуваністю користуються саме електричні бойлери Drazice, і це зовсім не дарма. Продукція відрізняється широким переліком вагомих переваг. Серед основних переваг таких бойлерів фахівці та їх задоволені власники виділяють такі:

  • В електричних бойлерах як електронагрівальний елемент використовується сухий якісний ТЕН, який у воду не занурюється. За рахунок цього він у рази крутіше захищений від процесу корозії й при необхідності його можна легко замінити.
  • У водонагрівачах торгової марки є спеціальний отвір, завдяки якому можна буде без зайвих проблем проводити обслуговування бака (проводити очищення від накипу, видаляти відкладення тощо).
  • Бойлери виготовляються з матеріалів найвищої якості та ступеня надійності. А ще вони мають якісну ізоляцію, за рахунок якої втрати тепла зведені до нуля.
  • Кожен бойлер компанії оснащений спеціальною ручкою термостату. Завдяки цій функції можна проводити регулювання потрібної для нагрівання температури води.
  • Корпуси водонагрівачів цієї торгової марки мають зовнішнє покриття, що виконано за допомогою спеціальної екологічно чистої та безпечної порошкової фарби високої якості.

Розробляючи дані електричні бойлери виробник дуже хотів подарувати своїм клієнтам можливість мати вдома ідеальний пристрій для активної експлуатації та створення комфортних умов життя. Пристрої даної торгової марки відмінно впишуться не тільки під домашні умови, а й навіть будуть придатні для офісів з підприємствами, громадських закладів та не лише.

Оригінальна продукція з онлайн сторінок інтернет-магазину Drazice

Ви давно й багато чули про електричні бойлери виробництва популярної у всьому світі торгової марки Drazice? Ніяк не наважувалися купити їх раніше чи можливо просто не можете знайти кращу компанію для співпраці, де можна замовити 100% оригінальну продукцію за найкращими розцінками ринку? Сьогодні до вашої уваги пропонуємо знайомство з відомим у нашій країні інтернет-магазином Drazice.co.ua. В онлайн каталозі компанії є широкий асортиментний ряд оригінальних електричних бойлерів, вироблених під ТМ Drazice.

Величезний каталог, демократична цінова політика на всі позиції сайту, безкоштовне консультування, професійна допомога у виборі, швидкі відправки в будь-яке місто України, все це та багато іншого своїм клієнтам пропонують в інтернет-магазині Drazice. Тому якщо ви все ще не зробили покупку, наважуйтеся. Запевняємо, якістю цієї співпраці ви гарантовано залишитеся більш ніж задоволені.