Новини компаній
09:29, 17 березня 2023 р.

Властивості сучасного бетону

Новини компаній

Більшість будівель і споруд будується з бетону. Такі суміші є одними з найдешевших будівельних матеріалів. Вони відрізняються відмінними характеристиками міцності, стійкістю до перепадів температур і здатністю витримувати величезні навантаження не тільки на землі, але й під землею і навіть у воді. Матеріал виготовляється та доставляється у в’язкому стані, і будівельники використовують бетонні матеріали на будівельному майданчику для створення остаточної форми. Завдяки подібним властивостям бетон можна використовувати для створення нових форм і рішень. На сайті https://s-beton.com.ua/ можливо придбати товар високої якості за демократичною ціною.

Бетонний спосіб будівництва

З даних сумішей можна споруджувати каркаси будівель, збірні конструктивні елементи, стіни, східчасті прольоти, плити та перекриття, дорожні покриття та конструкції мостів. Марки бетону в державних стандартах чітко описують критерії міцності, водопоглинання, стійкості до низьких температур.

Особливості складу:

  • Основними інгредієнтами бетону є цемент, дрібний пісок, наповнювач і вода.

  • Поширеними наповнювачами є щебінь, різні види доменних шлаків підвищеної твердості, пористі композиції, перліт, керамзит. 

  • Залежно від складових якостей можуть бути використані будь-які види піску, в тому числі річковий, кар'єрний, шамотний і пісок заводського виробництва. 

  • Рідке скло використовується як доповнення при застосуванні склобетону.

  • Для поліпшення якості в бетонну суміш додають пластифікатори й гідрофобізатори.

Існує багато різних видів бетону, в тому числі легкі, пористі, конструкційні. Вибір залежить від специфіки застосування. Прикладами бетонних сумішей є піщано-цементні суміші, суміші для кладки й обробки швів, тинькувальні розчини.

Кожна марка бетону має унікальні технічні характеристики, такі як щільність, міцність на стиск, міцність на вигин, теплопровідність, стійкість до низьких температур і відсоток водопоглинання. 

Де вибрати ідеальну бетонну суміш

На сайті https://s-beton.com.ua/41-betonnye-rastvory/beton можна отримати компетентні консультації, можливість розрахунку необхідної кількості цементу та бетону. Ми можемо гарантувати, що вироблена продукція відповідає всім чинним вимогам, тому що ретельно вибираємо матеріали. Через це не рекомендується виготовляти бетонні суміші в так званих «кустарних» умовах. Клієнти можуть придбати лише бетонні вироби стандартної якості у надійного виробника.

Основні переваги співпраці:

  • Можливість узгодити подачу бетону в будь-якому необхідному обсязі. 

  • Гнучкість цін і чудова якість товару. 

  • Можливість виготовлення практично будь-якого типу бетону. 

  • Дотримання виробничих стандартів.

Вартість продукції дуже різна. Основними визначальними факторами ціноутворення є наступні параметри: марка бетону, обсяг постачання та дальність доставлення. Клас товарної пропозиції має великий вплив на його вартість. Чим більше цементу містить товарний бетон і чим вищий його клас, тим більша його механічна міцність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...