• Головна
  • Отримати 500 грн за бустерну вакцинацію можна буде з 14 березня — Шмигаль
13:42, 9 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Отримати 500 грн за бустерну вакцинацію можна буде з 14 березня — Шмигаль

Отримати 500 грн за бустерну вакцинацію можна буде з 14 березня — Шмигаль

Починаючи з 14 березня українці в рамках програми "єПідтримка" зможуть отримати 500 гривень за бустерну вакцинацію проти COVID-19. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінет міністрів 9 лютого.

За його словами, 50% дорослого населення України вже вакцинувались від COVID-19, а кожен другий українець отримав принаймні одну дозу щеплення.

"Сьогодні затверджуємо зміни, що передбачають надання 500 грн за бустерну вакцинацію. Зміни почнуть працювати з 14 березня цього року. Також розширюємо функціонал програми "єПідтримка" і українці, яким більше ніж 60 років, а також особи з інвалідністю 1 та 2 групи зможуть використати ковідні кошти на придбання ліків та оплату комунальних послуг вже цього місяця", — повідомив Шмигаль.

Він також нагадав, що в Україні зберігається негативна статистика захворюваності на коронавірус, за минулий тиждень зафіксовано майже 243 тисячі нових випадків захворювання.

"Тобто, приріст за сім днів склав +44%", — додав прем'єр-міністр.

Таким чином, уряд вніс зміни до постанови "Деякі питання надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка"", якими передбачив наступне:

  1. надання додаткової допомоги у розмірі 500 гривень у разі отримання бустерної дози вакцинації;
  2. надання особам віком від 60 років та особам з інвалідністю І та ІІ групи, що перебувають на обліку в централізованому банку даних з проблем інвалідності, допомоги у розмірі 1 тисячі гривень для придбання лікарських засобів та оплати вартості житлово-комунальних послуг;
  3. збільшення строку дії рахунку для отримання допомоги, а також строку використання допомоги з чотирьох до дев'яти місяців з дня зарахування коштів на рахунок.

https://www.youtube.com/watch?v=jBxL6xurwOQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #Дельта #штам #хвороба #епідемія #ковід #Омікрон #смертність #наслідки #ускладнення #шоспіталізація #04566
live comments feed...