• Головна
  • Депутатам дозволено «оминати» Закон
18:01, 30 вересня 2021 р.

Депутатам дозволено «оминати» Закон

Депутатам дозволено «оминати» Закон

Не пройшла чергова сесія ради без жвавого обговорення і дискусії, одне з питань вирішувалося, нажаль, не для захисту інтересів мешканців, а для «власного карману». Питання, яке розглядалося, стосувалося порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності на території Таращанської міської територіальної громади. Здавалося це питання практично ні як не впливає на життя та добробут мешканців, окрім наповнення міської казни. Але цинізм даного дійства чітко вказує на відношення до бізнесменів чи мешканців, які хотітимуть розмістити зовнішню рекламу на об’єктах комунальної власності.

Отже, із початку розгляду, було зазначено, що останні три роки тариф не змінювався і його необхідно прийняти до відповідності з прожитковим мінімумом встановленим у 2021 році. Але депутату Віталію Рибченко, який має власні три білборди, встановлені в межах міста. Дане рішення не сподобалось, мовляв він і так сплачує майже 20 тис. грн в рік у бюджет, а якщо затвердити дане рішення - йому буде не вигідно, він поріже конструкції на металобрухт і громада взагалі від нього податків не отримає.

Дана ситуація виглядає досить дивно. Наприклад, якщо ви власник бізнесу і відповідно до закону маєте виплачувати мінімальну зарплату, ви можете сказати співробітнику, що вам це не вигідно і замість мінімальної зарплати (6000 тис. грн)заплатите йому 3000 тис грн.

А на даний час депутати не затвердили дане рішення. Різниця в ціні між старим і новим тарифом на двосторонню площину - 12 гривень за кв.м. в місяць. Але на сьогодні це означає, що ніхто в громаді, чи то в селах чи в місті не зможе офіційно розмістити зовнішню рекламу на об’єктах комунальної власності. Так хто ж від цього більше виграє?

Додаємо список із поіменним голосуванням щодо поправки:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Голосування #сесія #реклама #ціна #депутати #Тараща #04566
live comments feed...