• Головна
  • Математичка з TikTok: волинянка навчає дітей через соцмережі
09:31, 27 вересня 2021 р.

Математичка з TikTok: волинянка навчає дітей через соцмережі

Математичка з TikTok: волинянка навчає дітей через соцмережі

На сторінку математички в TikTok вже підписалися майже 60 тисяч користувачів.

"Сучасним дітям важко сприймати інформацію і її запам'ятовувати, відповідно їм треба зображення, візуалізація. Тому шукала способи та методи", – розповіла вчителька.

Наталія Венгрин викладає математику у середніх і старших класах вже 27 років. Каже: ідея створити відеоуроки виникла кілька років тому.

Вчителька з Волині заохочує до вивчення математики через соцмережі

Відеоуроки вчителька записує і монтує сама. "Я придбала дошку, зелену, розкреслену, докупила штатив і таким чином я проводила урок", – розповіла Наталія Венгрин. "Математика – це своєрідний фітнес для мозку. Треба займатися для того, щоб мати гарний інтелектуальний вигляд", – розповіла педагогиня.

Вчителька з Волині заохочує до вивчення математики через соцмережі

Викладачка каже: ефект від відеоуроків подобається тим, що школярі після перегляду аналізують матеріал. "Дитина, яка зробила щось за зразком, розібралася в матеріалі, починає вірити в себе", – розповіла вчителька.

Учень Наталії Венгрин Стас Миколайчук каже: має з математики шість балів. "Була десь четвірка, але Наталія Федорівна мене вже витягує. Дуже хороша вчителька, я всім раджу дивитися тікток", – розповів ліцеїст.

Вчителька-блогер Наталія Венгрин каже: відеоуроки готує для власного задоволення і мріє, щоб математику зрозуміли і полюбили якнайбільше школярів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Математика #уроки #навчання #TikTok #04566 #Освіта
live comments feed...