• Головна
  • Онкологічна клініка за ізраїльськими стандартами в Україні
15:19, 15 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Онкологічна клініка за ізраїльськими стандартами в Україні

На зустрічі Посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з гендиректором медичного центру «Рафаель» (Тель-Авів) Роною Моше, розглядалось питання побудови онкологічної клініки на території України по ізраїльським стандартам. Про це повідомляється на сторінці Посольства у соцмережі Facebook.

«Відбулося знайомство з концептом створення цього нового приватного медичного закладу Ізраїлю, технологічними новинками в галузі health care та пріоритетними напрямами його діяльності.Обговорено питання створення в Україні онкологічної клініки за ізраїльськими стандартами на засадах публічно-приватного партнерства та надання відповідного сприяння з боку Посольства України у просуванні переговорного процесу з українськими партнерами», - йдеться у повідомленні.

Між тим, велику увагу під час бесіди приділили започаткуванню співпраці з обміну досвідом і стажування українських лікарів у цій клініці.

Зустріч відбувалась за сприянням Israeli Ukrainian Alliance – міжнародної компанії, що орієнтується на зміцненні соціальних, ділових та інвестиційних відносин між Ізраїлем та Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Клініка #онкологія #хвороби #Ізраїль #Україна
live comments feed...