• Головна
  • Панічні атаки: як боротися із тривожністю без негативних наслідків?
Новини компаній
15:38, 15 травня

Панічні атаки: як боротися із тривожністю без негативних наслідків?

Новини компаній

Коли в житті людини виникають незрозумілі напади тривоги, не всі можуть зрозуміти, що відбувається. За фактом такий стан у сучасній медицині поширений. Особливість проблеми полягає в тому, що причини її появи не з'ясовані до кінця. Приступ паніки може з'являтися раптово, і супроводжуватися соматичними симптомами, починаючи з запаморочення, і закінчуючи втратою контролю над собою. Основними причинами появи тривожності вважаються:

  • Вегето-судинна дистонія;
  • Постійний стрес;
  • Спадковість;
  • Наявність психічних патологій;

Надмірні фізичні навантаження, перебування серед великого скупчення людей, що часто зустрічається в мегаполісі. У результаті людина перестає бути емоційно стабільною, і її нервова система дає збій. Органічним препаратом для лікування тривоги буде Muscimol One. Його дія обумовлена активністю основного компонента – мусцимолу.

Речовину добувають з мухомору, обробляють та надають у терапевтичній дозі. Помітити результат можна після першого прийому, а для досягнення довгострокового впливу, потрібно пройти курс. Порівняно з антидепресантами, він має явну перевагу, оскільки покращує роботу мозку, підвищує настрій та змінює думки.

Чому тривожність треба лікувати?

Панічна атака або тривожність, не можуть бути причиною смерті людини, але при частій появі симптомів потрібно підібрати препарат, оскільки якість життя знижуватиметься. Якщо нічого не робити, почнуть розвиватися фобії, коли людина почне уникати виходів з дому та інших ситуацій, які її лякають. Психічний розлад може призвести до:

  • Астенії;
  • Депресії, яка не має під собою аргументованості;
  • Неврозу, з нав’язливими думками;

Відмова від правильного лікування провокує розлад особистості, який важко піддається терапії. Не знаючи, як упоратися з тривогою, людина занурюється у себе, і ситуація стає неконтрольованою. Вирішувати проблему потрібно одразу, при її появі. Інноваційний препарат Muscimol One має м'який вплив на нервову систему, допомагає заспокоїтись та навчитися контролювати себе.

Він проникає у мозок, входить у реакцію з гормонами, і емоційний стан людини починає змінюватися. Дозоване споживання речовини немає негативного впливу на здоров'я, й у терапевтичних дозах виявляється корисним. На відміну від інших анксіолітиків, препарат не гальмує роботу нервової системи та підвищує настрій.

Сучасне рішення для лікування тривожності

Вітаміни групи «В», рослинні екстракти у вигляді собачої кропиви або валеріани мають вплив на психологічний стан, але він незначний. Щоб упоратися з тривогою, людині потрібно змінити мислення, а антидепресанти цьому не сприяють. Вони підтримують емоційний стан стільки, скільки триває прийом. Після закінчення курсу, симптоми повертаються, і позбутися їх стає складніше.

Мусцимол є інноваційним рішенням, що не має синдрому відміни, і має довгостроковий вплив. Його прийом рекомендований дорослим і заборонений при вагітності. Приймати таблетки з іншими седативними препаратами не рекомендується. Повний курс лікування становить 15 днів, але помітити позитивний вплив можна після першого прийому.

Тривога – хвороба сучасності, і вона може наздогнати кожного. Активний спосіб життя залишає мало часу на себе, і людина не помічає, що її організм не може впоратися із навантаженнями. Потрібно вчасно підібрати лікування і розпочати прийом органічного препарату з доведеною ефективністю. Цей веганський продукт не має у складі глютену, що робить його універсальним до застосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...