• Головна
  • Події на відкритому повітрі в Таращі: Свято дитинства, Свято футболу та культурне життя
Новини компаній
12:07, 28 червня 2023 р.

Події на відкритому повітрі в Таращі: Свято дитинства, Свято футболу та культурне життя

Новини компаній
Події на відкритому повітрі в Таращі: Свято дитинства, Свято футболу та культурне життя, фото-1

У мальовничому містечку Тараща, що розташоване у Київській області, регулярно проводяться захоплюючі події на відкритому повітрі. З нагоди Дня захисту дітей, тут влаштовуються свята, сповнені веселощів та розваг для наймолодших мешканців міста.

Одним із таких заходів є Свято дитинства, яке вже стало традиційним у Таращі. На цьому святі малеча може насолодитися перегонами на велосипедах і велобігах, цікавими спортивними змаганнями та естафетами. Також організовуються майстер-класи з різних видів мистецтва, де діти можуть розкрити свій творчий потенціал. Аквагрим та інтерактивна вистава дарують незабутні враження, а Холі-шоу робить свято ще більш яскравим та кольоровим.

Окрім свят дитинства, у Таращі просто неба проводяться різноманітні спортивні події. Один із них - Свято футболу серед учнів 5-х класів, яке відбулося на базі Таращанського академічного ліцею "Ерудит". Молоді спортсмени змагалися у міні-футболі, виявляючи свої навички та командний дух. Це свято не лише сприяло розвитку спортивних здібностей дітей, а й відзначило їхнє особливе свято - День захисту дітей.

Тараща також славиться своїми пам'ятками архітектури, які додають особливого шарму до подій на відкритому повітрі. Колона пожежного депо, яка була побудована у XIX столітті, вважається однією з найцікавіших пам'яток міста. Крім того, у Таращі можна зустріти костел та млин, які також належать до архітектурних перлин XIX століття. Особливим ансамблем є споруди державних установ, збережені до сьогоднішнього дня. Серед них можна відзначити службові повітові установи, в'язницю, флігель земського суду, казначейство та міську управу. Цей ансамбль був спроектований видатним архітектором Андреяном Захаровим, професором архітектурного класу Петербурзької Академії мистецтв.

Крім того, Тараща пропонує багато можливостей для культурного дозвілля. Тут знаходиться Таращанський будинок культури. Він служить центром культурного життя міста. Крім того, в Таращі є кінотеатр "Мир", де можна переглянути нові фільми та насолодитися атмосферою кінопоказу.

Тараща також має історичну цінність, оскільки збереглися пам'ятки минулого. Присутні місця, що існують з 1803 по 1917 роки, є свідченням багатовікової історії міста. Костьол Святої Марії Магдалини, побудований у 1890-х роках, та вальцьовий млин, що датується початком XX століття, також варто згадати серед цих пам'яток.

Крім того, на території Таращі знаходиться ранньоскіфське городище, яке датується кінцем 7-го - початком 6-го століття до н.е. Це археологічне пам'ятка свідчить про наявність давніх поселень на цій території і відображає історичний розвиток регіону.

Таким чином, події на відкритому повітрі в Таращі не тільки пропонують розваги та спортивні змагання для дітей та молоді, але й надають можливість ознайомитися з багатою культурною спадщиною та історією міста. Відвідувачі можуть насолодитися архітектурними шедеврами, відвідати культурні заклади та насолодитися мальовничою природою, що оточує Таращу. Кожна подія на відкритому повітрі в Таращі створює неповторну атмосферу та запам'ятовується учасникам та гостям міста надовго. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...