• Головна
  • Яке плетіння ланцюжка обрати для чоловіка
Новини компаній
15:00, 20 лютого 2023 р.

Яке плетіння ланцюжка обрати для чоловіка

Новини компаній

Ланцюжок являється улюбленою прикрасою як серед жінок, так і серед чоловіків. Секрет великої популярності ланцюжка ховається саме в характерній аксесуару унікальності, завдяки якій його можливо вдало поєднувати з різним стилем в одязі. Водночас не варто забувати про те, що всі ланцюжки попри те, вони нові чи може це ланцюжок бу, поділяються на жіночі, чоловічі та звісно унісекс.

Згадана класифікація свого часу виникла з тієї причини, що різноманітні типи плетіння будуть кращим чи гіршим чином виглядати на представниках різних статей. Попри існування такого досить умовного поділу варто не забувати, що обираючи таку прикрасу для чоловіків, не зайвим буде знати, яке саме плетіння ланцюжка з популярних підійде якнайкраще.

Яке плетіння ланцюжка обрати для чоловіка, фото-1

Поширені різновиди чоловічих плетінь ланцюжків

Завдяки сучасним технологіям вдається успішно створювати ланцюжки у різних формах та відповідно різної товщини. Деякі з типів плетіння вважаються унікальним, допоки інші було створено з обов'язковим урахуванням базових плетінь.

  • Якщо ви вирішили обрати таку прикрасу для свого чоловіка, хлопця або ж просто рідної для вас людини, оцінюйте не лише естетичну привабливість ланцюжка, а також його міцність, особливо якщо його в подальшому будуть використовувати як основу для якоїсь підвіски чи масивного хрестика. Серед розповсюджених варіантів плетіння ланцюжків для чоловіків спеціалісти виділяють:
  • Якірне плетіння. Прикраси виконані у такому плетінні схожі на справжній морський ланцюг, де є розташовані перпендикулярно одне одному красиві овальні ланки. Такий варіант виконання прийнято вважати універсальним. Він прекрасно поєднується з різноманітними кулонами, правда лише якщо вірно обрати товщину ланцюжка, яка відповідатиме підвісці. А ще проста конструкція якірного плетіння робить вироби із нього одними із найміцніших. Навіть якщо ланцюжок порветься або раптом буде деформований, будь-які ювеліри зможуть легкістю це виправити.
  • Панцирне плетіння. В цьому варіанті плетіння є плоскі елементи, які розташовуються у першій площині. Із зовнішньої сторони ланцюжки, виконані у такому варіанті плетіння, дуже нагадують кольчугу-панцир. Є декілька різних видів такого плетіння і кожен з них вони дуже міцний. Ось чому якщо ви обираєте ланцюжок у такому варіанті виконання для чоловіка, будьте певні, що він буде служити йому досить довго.
  • Плетіння бісмарк. Цей варіант виконання прийнято вважати суто чоловічим. Ланцюжки виконані у цьому варіанті виглядають надто вже вишукано та стильно.

Що варто пам'ятати, обираючи плетіння чоловічого ланцюжка?

Під час вибору ланцюжка для чоловіка, варто відповісти на декілька основних питань. Перше з них «Чи буде носитися ланцюжок під одягом або може поверх одягу?». Друге полягає у тому, чи буде такий ланцюжок носитися з кулоном або хрестиком, чи може все ж самостійно. Ну і звісно потрібно також замислитися про те, наскільки ланцюжок повинен привертати увагу.

Коли мова йде про більш об'ємні варіанти виконання, вони дуже стильно виглядають у якості самостійних прикрас, які краще носити поверх одягу. Додатково такі ланцюжки можна поєднувати з великим хрестиком чи кулоном. Правда тут варто враховувати чи буде загальний стиль одягу гармонійно поєднуватися із прикрасами. Якщо ж ви обираєте ланцюжок для чоловіків, які є прихильниками класичних гардеробів, сміливо купуйте трохи тонші чоловічі ланцюжки.

Раптом ви все ще не знайшли найкраще плетіння ланцюжка для чоловіка, яке гарантовано сподобається будь-якому представнику сильної половини людства, запрошуємо вас обов’язково завітати в інтернет-магазин «Золота Скриня». Саме тут ви гарантовано знайдете безліч найкращих варіантів ланцюжків на будь-який смак, які припадуть до душі кожному чоловіку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...