• Головна
  • Лікування від наркотичної залежності: психологічна підтримка
Новини компаній
12:32, 14 січня 2023 р.

Лікування від наркотичної залежності: психологічна підтримка

Новини компаній

Як показує статистика, залежність від наркотичних речовин, з кожним роком поширюється. Незважаючи на те, що всі знають про шкідливість наркотиків, наркоманів менше не стає. Причини для вживання наркотиків можуть бути різні: від особистих проблем до спроб втекти від реальності. Інколи стається таким чином, що людину обманюють, схиляючи до вживання шкідливих токсинів. У будь-якому випадку, якщо вже так сталося, не можна залишати близьку людину наодинці з проблемою. Не можна також осуджувати та говорити, наскільки залежний неправий. Це не призведе ні до чого доброго, оскільки тільки викликатиме агресію.

Лікування від наркотичної залежності: психологічна підтримка, фото-1

Подолати залежність самостійно шансів немає. Тут потрібна професійна допомога кваліфікованих медиків. Знайти підтримку зможете на офіційному сайті реабілітаційного центра. В першу чергу потрібно перейти за посиланням https://rehab.net.ua/uk/likuvannya-narkomaniyi/, де знаходиться необхідна інформація для прийняття рішення.

У чому полягає психологічна підтримка спеціалістів

Відомо, що при лікування залежності, важливе не тільки фізіологічне втручання. Дуже велике значення має психологічна підтримка. Допомога психолога важлива з наступних причин:

  • У більшості випадків, наркомани не здатні усвідомити залежність. Тому психологи та психотерапевти повинні провести тісну роботу хворим;
  • Ключове завдання психолога полягає у тому, щоб пацієнт зрозумів свою складну ситуацію, небезпеку та потенційні ускладнення, які здатні виникати у подальшому;
  • Далі формується стійка мотивація для того, щоб можна було провести якісне лікування та реабілітацію.

Без наявності мотивації, дуже високий рівень зриву. Все це призводить до того, що залежний повертається до згубної звички.

Проведення реабілітації наркозалежного

Етап реабілітації являється самим відповідальним, триває досить довго. Головною метою реабілітації являється усунення залежності від наркотиків. Від того, наскільки ефективною стане реабілітація, залежить подальший результат лікування.

Програма реабілітації передбачає відновлення усього того, що важливо для людини, починаючи від пошуку роботи та до стосунків з близькими людьми. Пацієнт формує нові уявлення про власну особистість, яка не буде залежати від вживання шкідливих речовин, що лише руйнують життя.

Не залишайтеся з проблемою сам на сам. Допоможіть близькій людини знову відчути жагу до життя, без наркотиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...