Новини компаній
09:26, 17 грудня 2022 р.

Що таке POD-система

Новини компаній

ПОД вейп — це електронки, в яких безпосередньо поди замінюються атомайзерами. Девайс складається з невеликої конструкції, а саме батареї та картриджа. Останній відіграє ключову роль, оскільки відповідає за нагрівання, випаровування, є ємністю для рідини та одночасно визначає, що таке POD-система вейп загалом.

Такі парилки нагадують класичні електронки, які з'явилися 2003 року. Спочатку система була влаштована дуже просто і компактно. Тільки згодом почали винаходити складніші pod з додатковими функціями: великі акумулятори, збільшення пари, зміна дизайну та інше.

Особливості POD вейпів

ПОД електронки неймовірно популярні в наш час, а завзяті парильники добре розбираються в питанні їх підбору. Основні причини попиту — це місткість і легкість у використанні. Механізм функціонування майже не відрізняється від інших електронних сигарет, що пов'язано з великим дозуванням нікотину в рідині, яка випаровується і залишає після себе приємний післясмак. Такий варіант підходить тим користувачам, які не женуться за неосяжною кількістю пару і зацікавлені в більшій концентрації нікотину. Як користуватися подом? — Завжди починайте з дрібних затяжок, повільно вдихайте, не давайте девайсу перегріватися.

Що таке POD-система , фото-1

ПОДИ не дають багато пари, оскільки їхня система вирізняється низькою потужністю. Цей тип нагадує звичайні сигарети з більшою концентрацією нікотину, тому подібні вейпи цінуються досвідченими курцями.

Чим ПОДи вигідно відрізняються від інших девайсів:

  • Зручністю.
  • Переносимістю.
  • Простотою роботи.
  • Доступною ціною.

Часто POD-система за замовчуванням передбачає сольовий склад наповнення. Він швидко насичує, його затяжки потужні й тугі. Загалом парильнику достатньо 0.5 мл рідини — це приблизно 50 мл нікотину, щоб повністю втамувати спрагу. Пар відрізняється від звичайного сигаретного — він без негативного специфічного запаху і не має в складі смол.

Сольовий вейп явно крутіший за звичайні тютюнові вироби. Як мінімум, неприємні аромати не супроводжують парильника, до того ж він менш шкідливий для здоров'я.

Види POD систем

Вейпи можуть відрізнятися за формою, наприклад, джули (JUUL) схожі на компактну флешку, а Mi-POD більш об'ємні та витягнуті, але за схемою функціонування вони абсолютно однакові. У більшості електронних сигарет немає кнопки запуску і вони активуються автоматично, коли парильник всмоктує повітря — це максимально просто і практично. Розібратися в тому, як працює POD, просто.

Усі PODи діляться на два типи, які визначають спосіб обслуговування:

  • Закритий — не потрібно міняти випарну рідину. Щойно вона закінчується, варто купувати новий картридж, позбуваючись старого.
  • Відкритий — вкладиш можна заправити своїми силами, купити готову рідину або використовувати самозаміс, як у класичному варіанті електронної сигарети.

Розглянемо наостанок як вибрати ПОД-систему.

Тип пристрою потрібно підбирати індивідуально під потреби, адже якщо ви не знаєтеся на замішуванні або не хочете витрачати на це час, то краще купити закритий вид. Якщо ви за експерименти та самостійне вливання ароматизаторів, більше підійде відкритий.

Висновок

ПОД — це універсальний девайс, який підходить і поціновувачам пари, і тим курцям, які мають намір перейти зі шкідливих цигарок на легший і нешкідливий варіант отримання задоволення. У користуванні немає нічого складного і хитромудрого, а ось ціна радує. POD вейп коштує дешевше за більшість електронок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...