• Головна
  • Чи є різниця між харчовими ароматизаторами та аромками для вейпу?
Новини компаній
09:00, 22 жовтня 2022 р.

Чи є різниця між харчовими ароматизаторами та аромками для вейпу?

Новини компаній

Приготування жиж у домашніх умовах називається самозамісом. Процес набув популярності у 2017 році. Зараз більшість вейперів користуються послугами онлайн та офлайн-магазинів. Різні жижи для пода с никотином чи без нього, ягідні чи фруктові можна без проблем купити. Новички або завзяті умільці продовжують експериментувати, незважаючи на різноманіття товарів. Премум солевые жидкости

Чи є різниця між харчовими ароматизаторами та аромками для вейпу?, фото-1

З чого складається самозаміс

До складу самозамісів входить п’ять компонентів:

1. Гліцерин дозволяє створити клуби пари. Чим його більше, тим крутіший паровий ефект.

2. Пропіленгліколь слугує провідником попереднього елемента. Речовина добре всасується слизовими ротової порожнини людини. Така особливість призводить до утворення тротхіту. Останній відчувається, як дертя та сухість у роті, кашель.

3. Дистильована вода зв’язує всі речовини між собою.

4. Нікотин передає відчуття справжніх сигарет. Головне купити якісну продукцію.

5. Ароматизатори придають самозамісу неймовірного запаху та смаку.

Чи є різниця між харчовими ароматизаторами та аромками для вейпу?, фото-2

Види ароматизаторів

Всі аромки діляться на три типи:

1. Натуральні виробляються із природної сировини. Наприклад, ваніль. Цей ароматизатор поширений у вейпінг-продукції та харчовій. Вона добувається із стручкової ванілі.

2. Ідентичні натуральним ароматизатори з’являються шляхом вивчення хімічної молекули смаку. Останню отримують із натуральних продуктів. Потім таку ж молекулу розробляють хімічним шляхом. Типовим представником є ванілін.

3. Штучні ароматизатори не мають натурального попередника. Етилванілін - приклад таких речовин.

Для створення самозамісів використовують другу групу ароматизаторів. Вони добре витримують високі температури, не приносять шкоду слизовим оболонкам людського організму, максимально приближені до натуральних.

Чи існує різниця між харчовими ароматизаторами та для вейпа

Домашня солевая жидкость може мати різний склад. Особливою її роблять саме ароматизатори. Більшість людей не знає, чим відрізняються харчові аромки та аромки для вейпа. Досвідчені вейпери говорять, що різниця мінімальна. Справа в тому, що багато ароматизаторів для вейпа виготовляються на основі харчових. Достатньо прочитати склад обох. Розробники випускають також аромки з “нуля”, які ніяк не пов’язані з харчовою індустрією. Тому спеціалісти рекомендують використовувати для кожної справи свої речовини. Харчові ароматизатори більше підійдуть для кухні, а розроблені з нуля - для виготовлення самозамісів.

Придбати за приємними цінами аромки можливо тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жижі для подів з нікотином #солона жижа
live comments feed...