Новини компаній
18:20, 6 вересня 2022 р.

Пральна машина не віджимає

Новини компаній

... або пральна машина не зливає воду! Якщо пральна машина не віджимає, механічного дефекту зазвичай немає. У більшості випадків це пов’язано з каналізацією або забитим дренажем. Якщо в машині є вода і її не можна відкачати, білизна в пральній машині після віджимання буде такою ж вологою, як і раніше.

Пральна машина не віджимає, фото-1

Пральна машина не віджимається з наступних причин:

  • Помилки, викликані водою
  • Забитий ворсинкой фільтр
  • Сторонні предмети в насосі
  • Забитий зливний шланг
  • Забитий сифон
  • Зламався зливний насос

Але навіть якщо машину завантажено неправильно або, у разі помилки, вона сильно розбалансована, пральна машина не буде віджимати або перестала віджимати з помилкою. Це може бути викликано такими причинами помилки:

Інші причини помилки

  • Неправильне завантаження
  • Пральна машина перекошена транспортна безпека несправні амортизатори
  • Відпрацьований вуглець

Нижче описані можливі причини, через які пральна машина не віджимає. Ми не тільки показуємо, як знаходити помилки, але і як їх одночасно можна виправити.

Якщо в пральній машині дійсно є вода, проблема вирішена. Але причину цього ще належить знайти. Однак перш ніж провести діагностику, на порядку денному стоїть неконтрольоване випорожнення. У пральних машинах зазвичай є механізм, призначений для цих цілей біля фільтра для ворсу. Він може бути вбудований у фільтр для ворсу або у вигляді окремого зливного шланга.

Порада: якщо пральна машина стоїть на підлозі, спорожнення її, ймовірно, буде пов'язане зі звичайними труднощами. Просто немає місця, щоб поставити знизу відповідну посудину. Деко вже пошкодувало нервів і запобігло затопленню.

Після того, як воду буде злито, тепер можна перевірити ворсовий фільтр на предмет засмічення. Якщо забитий ворсовий фільтр, то причина вже знайдена і проблема усунена. Тим не менш, бажано також перевірити всі інші моменти, пов’язані з маршрутом стічної води. Тому що одна справа рідко приходить одна!

Після відкручування ворсового фільтра зазвичай добре видно каналізаційний або зливний насос. Погляд відкриває більше, ніж тисячу слів. Якщо поблизу насоса немає предметів або якщо лопаті насоса не заблоковані, сторонні тіла в насосі можна виключити як причину, і пошук продовжується. Якщо насос і ворсовий фільтр чисті або вільні від волосся, хусток та інших предметів, зливний шланг або сифон також слід перевірити. Оскільки вони також можуть бути винні в тому, що пральна машина не може відкачати воду.

Щоб перевірити зливний шланг, відкрутіть його на сифоні, потім кілька разів енергійно продуйте через нього ротом. Це не особливо апетитно, але допомагає! Однак весь шланг, що лежить зовні, також можна видалити для діагностики. Однак не можна забувати, що всередині машини також є шланг, який веде до місця підключення зливного шланга, який також може бути засмічений.

Однак якщо зливний шланг вільний, варто перевірити і сифон на предмет засмічення. Особливо, якщо він має подвійну функцію та підключає до каналізації і пральну машину, і сушильну машину, радимо перевірити вузькі місця.

Сподіваємося, щойно блокування буде виявлено, проблема вважатиметься вирішеною.

Ви можете замовити ремонт за допомогою посилання https://wash-service.kh.ua/geografiya/remont-stiralnyh-mashin-na-htz-v-harkove/ .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...