• Головна
  • Для малого та середнього бізнесу Білоцерківського району провели бізнес-форум
15:57, 1 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Для малого та середнього бізнесу Білоцерківського району провели бізнес-форум

Для малого та середнього бізнесу Білоцерківського району провели бізнес-форум

Захід організувала Агенція регіонального розвитку Київської області (АРРКО) спільно з Агенцією стратегічного розвитку Білої Церкви. Це вже другий освітній захід у подібному форматі. Перший пройшов у Бучі.

У ході роботи Дмитро Маломуж, керівник департаменту малого бізнесу «ПриватБанку», розповів присутнім про можливості фінансування бізнесу в умовах війни. Про вплив війни на стан бізнесу в громаді, економіку, місцеві бюджети, бізнес-привабливість громад та як відновити місцеву економіку на основі великих даних учасники мали змогу дізнатися від експерта Центру Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development з управління на основі даних, цифрової трансформації громад та регіонів Михайла Лейченка.

Також до заходу долучився віцепрезидент Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрування Олексій Виноградов, який поділився з підприємцями інформацією щодо вдалого маркетингу проектів під час воєнного стану. 

«Надалі плануємо охопити всі райони Київської області, адже цільова аудиторія заходів – це малий та середній бізнес. Той бізнес, від якого, напевно, зараз залежить найбільше створення нових робочих місць у найкоротші терміни. Власне це і є нашою основною метою», – розповів про форум директор АРРКО Олександр Ваховський.

Подібні заходи планують проводити і в інших районах Київської області.

Із детальною інформацією щодо підтримки бізнесу регіону можна звертатися до Агенції регіонального розвитку за телефоном: +38 (050) 925-47-49 або на e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бізнес #район #04566 #форум #інвестиції
live comments feed...