• Головна
  • На Київщині триває підготовка до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану
09:05, 12 серпня 2022 р.
Надійне джерело

На Київщині триває підготовка до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану

На Київщині триває підготовка до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану

У Київській ОВА відбувся Штаб із питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року під головуванням Миколи Бойка, заступника очільника Київської обласної військової адміністрації.

Серед учасників – директори департаментів охорони здоров’я та житлово-комунального господарства й енергоефективності, очільники військових адміністрацій та територіальних громад.

Під час засідання присутні розглянули нагальні питання щодо сталого проходження опалювального сезону на Київщині. Зокрема, напрацювали першочергові кроки щодо забезпечення готовності до осінньо-зимового періоду 2022/2023 року.

Окремо поспілкувалися щодо підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема аварійного вимкнення електропостачання, водопостачання, повітряних тривог, воєнних дій тощо.

За результатами наради було доручено у розрізі кожного району розробити та затвердити Комплексні плани реагування у випадку кризових ситуацій під час проходження опалювального сезону.

Також органи місцевого самоврядування та теплопостачальні підприємства мають:

– забезпечити неухильне виконання положень Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378; – провести ревізію та ремонт перемичок між тепловими мережами сусідніх теплоджерел для забезпечення можливого перемикання споживачів;– провести роботу із забезпечення альтернативними видами палива та енергії;– забезпечити формування резервів необхідного обладнання та матеріалів для проведення аварійно-відновлювальних робіт й створення запасу мобільного обладнання, що дозволить оперативно реагувати на виклики для вирішення проблем тепло-, водопостачання та водовідведення.

Окрему увагу необхідно приділити проведенню робіт у сфері утеплення житлових будинків та перевірки внутрішніх електромереж для оцінки їхньої здатності роботи з додатковим навантаженням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОДА #КОВА #нарада #опалювальний #сезон #війна #економіка #пільги #субсидії #04566
live comments feed...