• Головна
  • Безпека, відновлення, підготовка до навчального року, зимовгого сезону - пріоритети влади
10:36, 19 липня 2022 р.
Надійне джерело

Безпека, відновлення, підготовка до навчального року, зимовгого сезону - пріоритети влади

Безпека, відновлення, підготовка до навчального року, зимовгого сезону - пріоритети влади

18 липня в Київській ОВА відбулася нарада голови КОВА Олексія Кулеби з начальниками районних військових адміністрацій та представниками структурних підрозділів ОВА.

«Триває вже 145 день війни з росією. Небезпека ракетних ударів та поновлення бойових дій, на жаль, лишається по всій території України та в Київської області зокрема. Тому наше основне завдання – забезпечити неухильне дотримання заходів безпеки. І, в першу чергу, це стосується вимог комендантської години. Керівники районів мають належно інформувати населення. Наші дії мають бути зрозумілими, послідовними, своєчасними, а головне – результативними. Крім того, пріоритетами на сьогодні є відбудова інфраструктури області та підготовка до опалювального сезону. Також готуємо заклади освіти до навчального року», – прокоментував Олексій Кулеба.

Він додав, що першочерговим завданням є також відновлення економіки, робота з бізнесом та релокація підприємств із «гарячих точок» до Київщини. Голова Київської ОВА наголосив, що органи місцевого самоврядування та структурних підрозділів повинні перебувати в постійній комунікації з населенням щодо вирішення цих питань.

Окрім перерахованих завдань на тиждень під час наради були обговорені наступні питання:
– Стан пенсійного забезпечення жителів Київської області;
– Стан відновлення роботи Управління соціального захисту населення Бучанської районної військової адміністрації;
– Організація освітнього процесу в закладах позашкільної мистецької освіти на території Київської області в 2022-2023 навчальному році в умовах правового режиму воєнного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОДА #безпека #влада #сезон #навчальний #опалення #04566
live comments feed...