14:44, 2 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Працевлаштування у громаді

Працевлаштування у громаді

На засіданні КМУ, яке відбулось 1 квітня, Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, анонсовано ряд економічних мір для покращення економічної ситуації у країні. За його словами:
1. В березні на 14% проіндексовано пенсії, це плюс 400 гривень в середньому на людину. Близько 2 млн пенсіонерів вже отримали пенсії за квітень 2022 року, інші отримають їх найближчими днями.
2. 31 березня закінчився строк подачі заявок на виплату 6500 грн в "Е-підтримці". Отримано майже 5 млн заяв, виплати склали майже 22 млрд гривень, а отримали їх близько 3,5 млн українців.
3. В органах соцзабезу вже зареєстровано 260 тисяч ВПО (внутрішньо переміщенні особи). На основі цієї реєстрації держава буде кожного місяця здійснювати виплати по 2 тис. дорослим та по 3 тис. грн дітям або особам з інвалідністю.
4. Програма "Прихисток" також працює, держава буде компенсувати оплату комунальних послуг.
5. Прийнято рішення збільшити резервний фонд держбюджету на 73.3 млрд гривень. Ці кошти будуть зняті з ряду бюджетних програм та направлені на армію та підтримку економіки.
6. Одним з головних рішень, яке було прийнято - програма "Робота для ВПО". Кабмін розпочав приймати заявки від підприємств, котрі працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб. За кожного такого працівника держава буде компенсувати 6500 грн.

Для того, щоб приєднатися до цієї програми необхідно звертатися у наш "Центр зайнятості", як і підприємствам, так і тих, хто хоче працевлаштуватися.
Також КП "Таращаблагоустрій" активно набирає працівників, зокрема і ВПО, як по місту, так і по селах. Звертатися необхідно у КП "Таращаблагоустрій".

За достовірною інформацією, у нашій громаді кількість зареєстрованих ВПО становить більш як 9 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Економіка #працевлаштування #Таращаблагоустрій #04566 #війна
live comments feed...