• Головна
  • Волонтером стати легко, кожен може допомагати
Новини компаній
17:00, 14 березня 2022 р.

Волонтером стати легко, кожен може допомагати

Новини компаній

24 лютого 2022 хід історії нашої країни змінився назавжди. Кожен із нас є невід’ємною частиною цієї історії, та саме від нас залежить доля нашої країни. Важливо не стояти осторонь.

Мазикіни Анна та Андрій, молода сім'я підприємців, до війни займалися невеликим бізнесом, а з початком війни зачинили свою майстерню і вирішили допомагати усім, хто цього потребує.

Волонтером стати легко, кожен може допомагати, фото-1

За невеликий проміжок часу вже допомогли з харчами та ліками багатьом сім’ям, військовим із тероборони, а також надали власний та трейд ін зі згоди клієнтів електротранспорт для волонтерів. Розвозять допомогу Анна та Андрій на власному авто, а попередньо з’ясовують, наскільки дійсно люди цього потребують, і в які руки потраплять “пакунки із найнеобхіднішим”...

Чому вирішили звернутися за допомогою?

“Свої кошти вже майже закінчилися, тому ми згуртовуємо друзів, знайомих і всіх небайдужих людей, які бажають допомагати, аби і надалі підтримувати українців у нелегкий для країни час.”

Волонтером стати легко, кожен може допомагати, фото-2

“Зараз ми в змозі самотужки доставляти товари першої необхідності в межах Києва. Гуманітарна допомога для літніх людей, людей з обмеженими можливостями, сімей в яких є немовлята, а також усім хто стоїть на захисті нашої держави, тож у кого є РЕАЛЬНА потреба, то звертайтеся за телефоном 0504054085 Анна, будемо раді.

Кожен небайдужий може долучитися і допомогти. Важлива будь яка допомога – продукти харчування, ліки, товари першої необхідності для дітей тощо. Хто не має змоги надати готову продукцію може допомогти фінансово, будемо вдячні за сприяння”

Картки для переказу:

  • Приват Банк: Мазикін Андрій Олександрович 4149 6054 6644 4726
  • Monobank: Мазикіна Ганна Юріївна 4441 1144 6292 7649

Посилання на наші ресурси:

Facebook: https://www.facebook.com/groups/2444028135731891

Telegram: https://t.me/uarevival

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...