• Головна
  • Єдина онлайн-оборона: українські інфлюенсери разом проти дезінформації
Новини компаній
17:00, 12 березня 2022 р.

Єдина онлайн-оборона: українські інфлюенсери разом проти дезінформації

Новини компаній
Єдина онлайн-оборона: українські інфлюенсери разом проти дезінформації , фото-1

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну триває, і, разом з танками, літаками та військовими, у нашу державу заходить іще один ворог — дезінформація. У 2022 році контроль інформаційного поля — нове, повномасштабне поле бою.

І Російська Федерація, блокуючи незалежні ЗМІ та будь-які спроби висловити позицію щодо недопустимості війни, показує, що вона це прекрасно розуміє. Тому, поки наша доблесна армія відстоює незалежність України та захищає кордони, ми будемо боротися у віртуальній війні. Щоб жоден фейк не підкосив дух та не завадив правді.

Наша мета — створити сильне ком’юніті інфлюенсерів для популяризації надійної та правдивої інформації у медіапросторі. Для цього ми створюємо платформу «Територіальна онлайн-оборона».

Разом — ми сила. Тільки спільно ми зможемо створити найпродуктивніший у країні оперативний штаб з розповсюдження правдивої інформації та усіма силами сприятимемо завершенню інформаційної війни.

Вже зараз до нас приєдналося більш ніж 100 українських інфлюенсерів, і це число продовжує зростати. Разом ми будемо давати відсіч дезінформації, кількість якої постійно збільшується.

Ми ставимо перед собою дві цілі:

  • об’єднати свої сили задля створення та розповсюдження якісного та правдивого контенту всіма мовами світу;
  • надавати посильну інформаційну підтримку тим, хто її потребує.

Якщо ви інфлюенсер та хочете приєднатися до боротьби — тисніть на посилання і приєднуйтеся до «Територіальної онлайн-оборони».

Доля країни в наших руках та смартфонах.

Разом — до перемоги! Все буде Україна!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...