• Головна
  • Позачергове засідання сесії Таращанської громади
17:44, 23 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Позачергове засідання сесії Таращанської громади

Позачергове засідання сесії Таращанської громади

Сьогодні у приміщенні міської ради відбулось позачегрове сесійне скликання. 

Розпочав засідання голова громади Михайло Кривошеєв зі слів заспокоєння, що не дивлячись на дуже напружену ситуацію в країні, Таращанська громада та керівництво робить усе можливе для забезпечення безпеки свого населення. 

Також із приємного: громадська організація "Всеукраїнська організація "Автоєвросила"" подарувала нам авто, яке буде використовуватись для забезпечення безпеки громадян та охорони правопорядку.

Далі депутат Юрий Зубчевський зачитав листа Президенту України, Кабміну, Верховній Раді, РНБО щодо підтримки територіальної оборони на території Таращанської громади та внесення змін до Держбюджету для збільшення видатків на тероборону.

Далі були заслухані звіти про діяльність прокуратури у громаді. Слово взяв Місюра Ярослав - начальник таращанського відділу білоцерківської окружної прокуратури. Він озвучив статистичну інформацію та проблеми громади. Зокрема він наголосив на ситуацію із підлітковою злочинністю: "Ми, своєю поведінкою маємо подавати приклад для соціалізації підлітків та зменшення правопорушень до нуля".

Мова також була про фінансові порушення та корупцію у зв`язку із поданням декларацій посадовими особами.

Наступним про роботу відділення поліції №2 звітував начальник відділення РОУ  Ковальчук Олександр. Він звернув увагу на те, що зараз на громаду є лише 4 дільничних інспектори при нормі 8 осіб. Ситуація досить складна, особливо тепер.

На сесії було розглянуто питання які стосуються як господарства громади, так і його фінансів. Докладніше  про перебіг засідання ви можете дізнатися із наших ефірів за посиланнями.

Порядок денний

Також звіти доповідачів ми прикріпимо на сайт по мірі їх виходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сесія #Тараща #04566 #оборона #тероборона #звіти #звіт
live comments feed...