14:14, 22 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Юні дослідники Київщини

Юні дослідники Київщини

Нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля, відкриває один з найбільш популярних  у світі конкурсів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів – «GENIUS Olympiad Global».

Унікальність конкурсу полягає в тому, що всі проєкти, незалежно від обраної категорії, повинні мати  екологічне спрямування.

Цьогоріч Україна стала першою країною, яка перед світовим конкурсом проводить власну ліцензовану національну олімпіаду «GENIUS Olympiad Ukraine». І юні таланти, інтелектуали та дослідники Київщини долучилися до цієї надзвичайно актуальної ініціативи, яка стосується збереження природи та  навколишнього світу.

Свої проєкти, спрямовані на вирішення проблем довкілля, діти представили в шести категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм, бізнес та музика.

Після реєстрації екологічних проєктів учні Київщини отримали 94 екоперепустки, що підтверджують їхнє право на участь у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine», який відбудеться навесні цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олімпіада #дослідження #Київщина. грант #04566
live comments feed...