• Головна
  • Навчальні заходи з цівільної оборони у Луці
15:03, 21 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Навчальні заходи з цівільної оборони у Луці

Навчальні заходи з цівільної оборони у Луці

За ініціативою депутата Олега Кондратюка, у суботу в с. Лука відбулися навчально-роз’яснювальні заходи цивільної оборони для населення. Проводилися заходи за участю міського голови Михайла Кривошеєва, військового комісара Віталія Дейнего, представників громадських організацій, зокрема Сегрія Бараненко із політ партіїї «Нацкорпус», представників спілки афганців, діючих лікарів Таращанської лікарні. Основним завданням таких заходів є підготовка населенням до часу «Ч», вміння поводження із зброєю, тактична, психологічна підготовка та надання першої медичної допомоги в польових умовах.

На заході у с. Лука присутніми були близько 30 осіб, серед яких чи мало жінок. Нажаль молоді майже не було. Як заначив Олег Кондратюк, може бути все, що завгодно, але ми повинні бути готовими: «Я запросив голову ОТГ и військового комісара, щоб довести до відома населення с. Лука, що проходить у нас у зв’язку із політичною ситуацією. Хочу щоб люди почули де можна заключити контракти для служби в теробороні, як набираються люди, якого віку - до сил охорони Таращанської громади. Слухаючи наших військових аналітиків, ситуація більш-менш спокійна, але люди про це розмовляють і деякі з них все одно напружені, тому і хочеться щоб люди були готові, десь розказать про тривожний чемоданчик, що потрібно на випадок якоїсь надзвичайної ситуації, які необхідні заходи і засоби медичної допомоги

Захід є дійсно пізнавальний та необхідний. Так надання першої медичної допомоги є актуальним не тільки у надзвичайний час, а й у побуті. Топографія, вміння читати карти та розумітися на місцевості. Правильне поводження зі зброєю, від штик-ножа до автомата. Дійсно комусь здається, що певно це і нагнітання ситуації або підготовка до певних дій, але дані заходи необхідні в будь-який час. Так за словами військового комісару Віталія Дайнегі, це лише превентивні, пізнавальні дії – панікувати німа чого: «Кожну суботу плануємо проводити такі заходи по всій громаді в наступну суботу теж проводитимемо. Ситуація стабільна, повністю контрольована нашими збройними силами, зберігаємо спокій.»

Для тих хто хоче дізнатися більше про роту охорони Таращанської громади або вступити до її лав необхідно звертатися до третього відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Тараща, вулиця Сікевича Володимира,107.

Відео трансляцію заходу можна подивитися тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тероборона #громада #навчання #Лука #04566
live comments feed...