• Головна
  • Виступ голови громади Михайла Кривошеєва на громадській раді
19:16, 19 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Виступ голови громади Михайла Кривошеєва на громадській раді

17 лютого, відбулося чергове, засідання громадської ради при виконавчому комітеті.

На початку засідання на неї завітав міський голова Михайло Кривошеєв та розповів присутнім про заходи пов’язані із формування тер оборони силами громади, учасників АТО, ДСНС, та військовозобов’язаних людей: «У випадку, якщо настане час «Ч» на нашому пункті управління лежить завдання мобілізації. У громаді 540 військовозобов’язаних осіб, яких треба буде зібрати та організувати. Щодо охорони самої Таращанської громади. Ми ініціювали зустрічі із мисливцями, учасниками АТО, громадськими організаціями які знають, що таке зброя більше, ніж інші. Охорона територіальної громади залишається на так званій «роті охорони». Вона складається з людей, які укладають контракт, який починає діяти у разі військового стану. Ця рота харчується, озброюється і утримується за рахунок громади. Тобто вони отримують заробітну плату за службу від громади в залежності від рагу, але мінімалка, на сьогоднішній момент це 13500 грн. Інших законних збройних формувань на території ОТГ не буде. За вийнятком, якихось спеціальних призначень… Ця рота має чисельність 120 осіб. На роту мають бути покладені завдання виключно охорони громади. На сьогоднішній день 13 осіб уклали ці контракти. У громаді буде проводитись роз’яснювальна робота. Ми із лікарями, та працівниками військомату їздитемо по селам. Наприклад, я, для себе, пригадав про першу допомогу»

Також було зазначено про ініціативу президента щодо створення центру оборони громади. А 24 лютого у Таращі відбудуться навчання по цивільому захисту.

У громаді є 14 радіаційних укриттів у відверто занедбаному стані, які можна буде використати як бомбосховища. Якщо хоча би «освіжити» та привести до більш-менш нормального вигляду. 11 із них у Таращі і 3 на території сіл.

Щодо інших питань пов’язаних із безпекою мешканців - запровадження поліцейського офіцера громади, це свого роду дільничний. На всю громаду планується 4 офіцери, на якого будуть покладені функції охорони порядку. На сьогодні, перший поліцейський офіцер громади буде створений у с. Лука. Вся необхідна інфраструктура, приміщення, орг техніка вже закуплена та на даний час очікується отримання посадових автомобілів від головного управління поліції Київської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Громадська рада #Кривошеєв #голова #045566
live comments feed...