14:51, 18 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Засідання громадської ради

Засідання громадської ради

У четвер, у приміщенні міської ради, відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті.

Перед початком засідання до присутніх звернувся голова громади Михайло Кривошеєв. Він говорив про перспективи створення роти охорони в громаді та проведення роз'яснювальної роботи серед населення як у місті, так і у селах щодо забезпечення охорони та порядку. Більш детально з виступом голови ви зможете ознайомитися в одному з наших наступних матеріалів.

Після міського голови виступила Юрченко Світлана Миколаївна - начальник відділу культури, освіти, молоді та спорту із історичною довідкою щодо спорудження кам’яної баби та частоколу у рамках проєкту «Історична спадщина Таращанщини». Це питання викликало бурхливе обговорення, так, як комісією уже розглядалося це питання і дозволи для спорудження об'єкту вже є, - з’явилась ініціатива щодо подання для обговорення місця розміщення скульптур у громадськості.

За виступом пані Юрченко взяв слово директор ДЮСШ Олександр Іващенко із пропозицією зробити ініціативну групу по спорту при громадській раді щоб пов'язати небайдужих людей та громадські організації із можливістю ведення тіснішого ділогу із владою.

Далі розпочалися виступи членів ради, але за браком часу головою громадської ради Кіпшидзе Георгієм  було прийнято рішення перенести (доповнити) засідання на наступний четвер 24 лютого.

Тоді у членів ради буде більше часу для подання своїх пропозицій на розгляд та їх подальшого обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виконавчий комітет #скликання #депутати #старости #04566
live comments feed...