• Головна
  • Відділ соціального захисту населення повідомляє
09:23, 16 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Відділ соціального захисту населення повідомляє

Відділ соціального захисту населення повідомляє

Розмір житлової субсидії розраховується щомісячно, виходячи з встановлених цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, виду та соціальних нормативів користування послугами, які затверджені постановою Уряду, а також з урахуванням складу домогосподарства.

При цьому, в період карантину для регіонів з встановленим «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки окремі соціальні нормативи, на які розраховується субсидія (користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води), збільшуються на 50%, адже люди більше перебувають вдома, внаслідок чого зростає споживання цих послуг. Відповідне збільшення відбувається в розрахунку на місяць незалежно від кількості днів, протягом яких діяв «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Враховуючи, що в січні 2022 року в Київській області не було встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, розрахунок житлових субсидій за цей місяць для жителів Таращанської територіальної громади проводився без збільшених соціальних нормативів, що вплинуло на визначення розміру субсидії, порівняно з груднем минулого року, коли такий рівень діяв майже у всіх регіонах. Відповідно сума житлової субсидії у січні 2022 року нарахована у зменшеному розмірі.

Заборгованість призначеної житлової субсидії відсутня. Кошти за січень 2022 року уже зараховані на особисті рахунки уповноважених банків та відділу зв'язку.

Міська рада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Субсидія #опалювальний сезон #Лазебна #Мінсоц #перерахунок #холод #доходи #громадяни #пільги #04566
live comments feed...