• Головна
  • Нагнітання обстановки чи дійсно ми на порозі війни
14:13, 12 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Нагнітання обстановки чи дійсно ми на порозі війни

Вслід за заявою президента Байдена, щодо нападу Росією на Україну 16 лютого та негайної евакуації громадян США та представників дипмісій з України, рекомендації залишити Україну оголосило багато країн.

Так станом на 13 годину 12 лютого, публікуємо повний перелік країн, які рекомендують як найшвидше залишати Україну: США, Нідерланди, Японія, Південна Корея, Ізраіль, Чорногорія, Норвегія, Латвія, Великобританія, Естонія, Канада, Нова Зеландія, Австралія, Фінляндія, Бельгія, Германія, Кувейт, Ірак, ОАЄ, Росія.

Президент Володимир Зеленський після виїзного засідання РНБО у Харкові, де були застосовані санкції до телеканалу "НАШ", знов зазначив, що українська розвідка та військові не бачать загрози зі сторони Росії і якщо у когось є детальніша інформація, щодо нападу 16 лютого просимо її надати для аналізу.

Представники Російської Федерації, різних рівнів, говорять, що нагнітання істерії Заходу, щодо нападу не несе в собі ніяких підтверджених фактів, ніхто напади не збирається. Але вже у суботу МІД Росії теж закликав неосновний склад посольства та консульства покинути Україну, аргументуючи це так, якщо захід рекомендує залишати Україну, значить щось знає, тому і ми почнемо евакуацію.

В п'ятницю після зустрічі міністрів оборони Британії та Росії, британський генерал Бен Уолес спокійно зазначив, що російські військові запевнили його про відсутність у них планів нападу та зазначив, що у нього немає причин недовіряти Шойгу.

Отже, останнім часом дійсно відбувається істерія західних країн про напад на Україну з боку РФ. Правда це чи ні ми дізнаємося згодом. Українське командування просить зберігати спокій та довіряти лише внутрішнім заявам. Але насправді сьогоднішня ситуація є унікальною. Чи буде війна і яка саме питання відкрите, але вона на сьогодні нікому не вигідна і призведе лише до катастрофи. Все це більше схоже на фіктивну пропаганду заходу з метою дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні та великий геополітичний торг. Події розвиваються дуже швидко і розв'язка відбудеться вже зовсім скоро...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Війна #нагнітання #ескалації #США #РФ #04566
live comments feed...