• Головна
  • ucode IT, UNIT.City оголошують другий набір на безоплатну програму для старту кар’єри IT
14:28, 2 лютого 2022 р.
Надійне джерело

ucode IT, UNIT.City оголошують другий набір на безоплатну програму для старту кар’єри IT

ucode IT, UNIT.City оголошують другий набір на безоплатну програму для старту кар’єри  IT

Наприкінці минулого року ucode IT academy спільно з UNIT.City започаткували у Києві безоплатну програму для студентів та новачків в IT — 31 січня, як і було заплановано, почалося навчання студентів першого набору, яке триватиме рік. Водночас партнери анонсували продовження освітньої програми та оголосили другий набір студентів.

В ucode IT academy розповіли, що під час запуску першого потоку навчання отримали надзвичайно великий фідбек — у заяві йдеться про «сотні людей, які хотіли освоїти IT-професію з нуля». Це підштовхнуло до рішення продовжити освітню програму.

«Під час запуску першого потоку навчання неочікувано для себе отримали неймовірний фідбек. Нам писали сотні людей, які хотіли освоїти IT-професію з нуля. І в результаті — 191 студент отримав «лист щастя», офіційно приєднавшись до ucode IT academy.

Ми відразу прийняли рішення — хочемо й далі розвивати IT-кластер України, тому запускаємо другий потік на безкоштовну програму для старту кар’єри в IT. Навчання буде цікавим та ефективним, адже завдання  розроблені нашими методологами разом з експертами компаній-партнерів. ucode IT academy — це більше, ніж IT-школа. Це креативне IT-ком’юніті, яке об’єднує таланти»,

Флорін Бічер,

СЕО ucode IT academy.

Другий потік почне навчання вже з 1-го березня. Охочі вже можуть подати заяву на сайті Ucode IT academy — їх будуть приймати до 21-го лютого. Кількість місць обмежена — на курс зарахують 120 студентів. Їх відберуть серед тих кандидатів, які пройдуть відбір у форматі кількох тестувань. Критерії відбору залишись незмінними: англійська, логіка та мотивація.

Сама програма розрахована на новачків в IT-сфері. Команда ucode IT academy відмовилась від стандартних лекцій, натомість — створила оригінальну програму, поєднавши Challenge Based Learning від Apple та підхід Peer-to-Peer, яким користуються в Google. Попереду у студентів опанування напрямів IoT, GameDev, Full Stack, DevOps та мов програмування — C, C++, JavaScript, Python. Програма складена таким чином, щоб дати студентам можливість поєднувати теоретичні знання з практичними навичками впродовж всього періоду навчання

Найкращим випускникам ucode IT academy обіцяє допомогти скласти правильне резюме та організувати зустріч з лідерами IT-індустрії та  компаніями-партнерами — Cisco, Ubisoft, Squad, ITernal Group.

В кінці навчальної програми студенти захистять власний проєкт, отримавши сертифікат з підтвердженням знань.

Безоплатну програму в ucode IT academy фінансує холдингова компанія UFuture, яка об’єднує бізнесові та соціальні проєкти відомого українського підприємця Василя Хмельницького.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#IT #IT в Україні #JavaScript #Python #Ucode IT academy #UNIT.City #Курси #Навчання
live comments feed...