• Головна
  • В Іспанії видаватимуть візу фрилансерам: хто її зможе отримати
15:29, 31 січня 2022 р.
Надійне джерело

В Іспанії видаватимуть візу фрилансерам: хто її зможе отримати

В Іспанії видаватимуть візу фрилансерам: хто її зможе отримати

Закон мають ухвалити в найближчі кілька місяців

У зв'язку зі збільшенням кількості людей, які працюють віддалено під час пандемії, в Іспанії планують запровадити візу "цифрового кочівника", повідомляє Travelandleisure.com.

У багатьох країнах фрилансери використовують туристичні візи, але деякі з них вводять спеціальні дозволи, уточнюється на сайті.

Уряд Іспанії також розробив проєкт для "цифрових кочівників", який мають затвердити вже протягом найближчих кількох місяців.

У разі ухвалення закону, приїжджати до Іспанії на рік зможуть іноземці з будь-яких країн. Їм не доведеться оформлювати дозвіл на проживання – для цього достатньо буде отримати спеціальну візу. Продовжувати останню, до речі, дозволять двічі. Тобто, потенційно залишатися в країні можна буде безперервно три роки.

Кому будуть видавати візи для фрилансерів

Видаватимуть візи тим, хто віддалено працює на закордонні компанії (не іспанські) і може це підтвердити. Для отримання документа, ймовірно, знадобиться виписка з банку.

"З нещодавно прийнятим законом про стартап іноземці зможуть жити та працювати в Іспанії від шести до 12 місяців без необхідності отримання офіційної робочої візи, якщо вони заробляють не менше 80% свого доходу, працюючи на не іспанські компанії. Буде дозволено до двох продовжень (візи – ред.). Це означає, що віддалені працівники потенційно можуть залишатися в Іспанії на строк до трьох років без права на проживання. У разі схвалення ця нова віза буде застосовуватися до іноземних громадян з країн, що не входять до Європейського Союзу", – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іспанія #візи #фріланс #робота #віддалена #04566
live comments feed...