• Головна
  • Кількість кисневих станцій в Україні збільшилась у 8 разів
10:57, 31 січня 2022 р.
Надійне джерело

Кількість кисневих станцій в Україні збільшилась у 8 разів

Кількість кисневих станцій в Україні збільшилась у 8 разів

118 кисневих станцій вже закуплені за кошти урядової субвенції та наразі монтуються в лікарнях. Окрім того, ДП «Медичні закупівлі» придбало 225 автономних кисневих станцій контейнерного типу. Таким чином, після завершення робіт за один рік кількість постійних кисневих станцій в країні збільшиться майже у 8 разів. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час «Години запитань до Уряду».

Міністерство додатково провело перемовини з усіма 23 ліцензованими виробниками медичного кисню, які напряму працюють із закладами та спільно відстежують темпи споживання кисню, а також формують значні резерви на випадок зростання потреби закладів.

За необхідності госпіталізації, частота якої при Омікроні є принаймні на третину меншою ніж при Дельті, розвинена мережа закладів буде готова прийняти пацієнта на одне з майже 70 тисяч виділених ліжок з киснем.

97% ковідних ліжок в УкраїнКільі забезпечені киснем, на сьогодні запас незайнятих ліжок – понад 44 тисячі одиниць. Більш як дві третини виділених ліжок з киснем є зараз вільними і готові приймати пацієнтів з COVID-19 у разі потреби.

Для покращення діагностичної спроможності закладів охорони здоров’я змонтовані та введені в експлуатацію 143 комп’ютерних томографи та 129 цифрових рентгенапаратів.

Додатково в грудні закуплено ще 81 цифровий рентгенапарат та за кошти глобального фонду проводяться торги ще на 82 пересувні рентгенапарати.

У модернізованих лабораторіях наявні реактиви для проведення досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції. Лише з початку цього року Україна отримала 2 мільйони швидких тестів для закладів охорони здоров’я, очікується нова поставка.

https://www.kmu.gov.ua/news/viktor-lyashko-kilkist-postijnih-kisnevih-stancij-u-krayini-zbilshitsya-majzhe-u-8-raziv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ляшко #Кисень #станції #Київщина #КОДА #04566
live comments feed...