• Головна
  • Відбулося засідання позачергової 22 сесії Таращанської міської ради
13:36, 28 січня 2022 р.
Надійне джерело

Відбулося засідання позачергової 22 сесії Таращанської міської ради

Відбулося засідання позачергової 22 сесії Таращанської міської ради

Депутати Таращанської міської ради розглядали питання «Про звернення Таращанської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї». Доповідачем з цього питання виступив голова Асоціації "Новомедіа" та координатор громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. Він звернувся до депутатів, з проханням захистити, підтримати та зберегти сім’ю. За його словами, подібні рішення вже ухвалили ряд місцевих рад в Україні.

Свою точку зору з цього питання висловили депутати Людмила Бурківська, Олег Кондратюк та Володимир Приступа. Депутатами було підтримано даний проєкт рішення.

Далі під час засідання обранці затвердили:

Програму розвитку системи освіти Таращанської міської територіальноі громади на 2022 рік;

комплексну Програму підтримки сім‘ї, забезпечення прав дітей та оздоровлення на 2022 рік;

Програму Проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Таращанської міської територіальноі громади на 2022 рік;

Програму «Забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу за контрактом та по підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Таращанської міської територіальноі громади на 2022 рік.

Було заслухано та взято до відома звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики міською радою та її виконавчими органами у 2021 році.

Також в процесі роботи було заслухано та погоджено звіти про хід і результати виконання програм, що фінансувалися у 2021 році з бюджету Таращанської міської територіальної громади.

Окрім того, було заслухано звіти про фінансово-господарську діяльність НКП ТМР «Відділ управління комунальним майном», КП ТМР «Таращаводоканал», КП ТМР «Таращанське житлово-експлуатаційне підприємство». Разом з тим, депутати затвердили звіт про виконання бюджету Таращанської міської територіальної громади за 2021 рік.

Наступні прийняті рішення стосувалися: встановлення у 2022 поці нормативу відрахування до бюджету Таращанської міської територіальної громади частини чистого прибутку(доходу) для КП ТМР «Таращаблагоустрій», Перспективного плану роботи Таращанської міської ради на 2022 рік, організації харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій та вихованців у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти у 2022 році, надання згоди на укладення договору позички (безоплатного користування) підземного та наземного газопроводу, низького тиску та інші.

Серед інших планових проєктів рішень, які були ухвалені на засіданні, – внесення змін до раніше прийнятих рішень.

У ході цієї сесії прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Джерело : міська рада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сесія #Тараща #04566
live comments feed...