• Головна
  • «Укрпошта» здолала позначку 1 млрд грн по картковим операціям за місяць
09:25, 28 січня 2022 р.
Надійне джерело

«Укрпошта» здолала позначку 1 млрд грн по картковим операціям за місяць

«Укрпошта» здолала позначку 1 млрд грн по картковим операціям за місяць

«Укрпошта» повідомила про суттєве досягнення — обсяг еквайрингових операцій через POS-термінали національного поштового оператора перевищив позначку в мільярд: за грудень 2021 року було зафіксовано 1,6 млн операцій на загальну суму 1,11 млрд грн.

Приріст обсягу операцій за грудень 2021 року склав 73% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, а кількість операцій зросла на 59%. В середньому клієнти Укрпошти здійснюють близько 50 тис. карткових операцій на день — оплата карткою, поповнення платіжної картки або зняття готівки з картки через POS-термінали «Укрпошти».

Перший банківський термінал з’явився в «Укрпошті» у 2018 році, а у грудні 2021 року їх налічувалось 7500 одиниць, що вивело компанію на шосту сходинку у списку найбільших еквайєрів в Україні. Наразі POS-терміналами обладнані усі комп’ютеризовані відділення «Укрпошти» — це понад 4 тис. відділень в містах та селах.

Крім розрахунків карткою, у поштовому відділенні можна поповнити платіжну картку VISA, Mastercard та Простір будь-якого банку України за нижчим, ніж в середньому у банках та платіжних терміналах самообслуговування тарифом. Комісія за послугу — 1,5% від суми поповнення та не менше 10 грн.  Також у поштових відділеннях із платіжними терміналами можна зняти готівку з картки без комісії — від 50 до 15 тис. грн за одну операцію.

В окремому дописі гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський анонсував закупівлю 17 тисяч банківських терміналів — їх планують розмістити у найвіддаленіших селах країни, де ще ніколи не було банківських послуг. Відповідний тендер вже оголошено на Prozorro. Очікувана вартість закупівлі — 290 млн грн з ПДВ. Аукціон відбудеться 25 березня 2022 року.

Також гендиректор «Укрпошти» згадав про випуск платіжної карти Укрпошта Банку — нагадаємо, «Укрпошта» планує запуск власного банку. У листопаді 2021 року вона досягла домовленості щодо купівлі банку «Альпарі банк» за 260 млн грн — наразі оператор чекає на дозвіл АМКУ.

«І ми дуже сподіваємося, що відповідь на запитання: куди мені подіти ту вашу карту (з «ковідною» 1000, пенсією чи зарплатою) у селі більше не стоятиме на порядку денному у нашій країні. І звичайно ж, це будуть карти Укрпошта Банку»

Ігор Смілянський гендиректор «Укрпошти»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...