• Головна
  • У Таращі знову подорожчала вода
13:50, 27 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Таращі знову подорожчала вода

У Таращі знову подорожчала вода

Згідно  Рішення  виконавчого  комітету №469-VIIIвід 10.12.2021року  про  встановлення  шляхом коригування  тарифів  на послуги  з централізованого водопостачання  та  водовідведення,які надаються комунальним підприємством «Таращаводоканал»  встановлено  тарифи  за 1м.куб.

Види послуг

Групи

I

(населення)

II

(бюджетні)

III

(господарські)

Водопостачання

30,92

49,91

56,42

Водовідведення

40,46

52,14

58,94

 Відкориговані  тарифи  вступають  в дію  з  01.01.2022року.

Хоча, як буквально тільки що, на сесії міської ради директор "Таращаводоканалу" Михайло Майстренко доповів, що навіть таке підвищення не рятує підприємство від збитковості. У минулому - 2021 році міська рада виділила близько 1,4 млн. грн для підтримки цього підприємства.

Проте якість води у нашому водогоні залишає бажати кращого. Адже зношеність труб 60х років минулого століття є критичною. Нажаль громада на сьогоднішній день не може дозволити собі капітальний ремонт водогону, У нас немає на це більше 9 млн. грн. поттрібних коштів.

Ми ж нагадуємо, що при своєчасній оплаті згідно договору  споживачі мають право вимагати своєчасне та належної якості надання послуг. На підставі акта-претензії споживач має право на зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних або якісних показників від затверджених нормативів (норм споживання). Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг відшкодовуються виконавцему разі обгрунтованості звернення споживачів та споживачем - у разі необгрунтованості такого звернення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ціна. вода #Тараща. громада #водопостачання #водовідведення #04566
live comments feed...