• Головна
  • У Таращанській громаді відбулось чергове засідання виконкому
10:52, 26 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Таращанській громаді відбулось чергове засідання виконкому

У Таращанській громаді відбулось чергове засідання виконкому

У Таращанській міській раді 24 січня, відбулось засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто близько 50 питань порядку денного.

Зокрема, члени виконкому опрацювали проєкти рішень, які стосувались бюджету, соціального та комунального спрямування, захисту прав дітей, сфери освіти та ряду інших першочергових питань.

У ході роботи виконкому заслухано та погоджено звіти про хід і результати виконання тринадцяти програм, що фінансувалися у 2021 році з бюджету Таращанської міської територіальної громади.

Крім того, виконкомом схвалено проєкти Програм:

- про розвиток системи освіти Таращанської міської територіальної громади на 2022;

- про проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Таращанської міської територіальноі громади на 2022 рік;

- про забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу за контрактом та по підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Таращанської міської територіальноі громади на 2022 рік.

Далі було заслухано звіти про виконання фінансових планів за 2021 рік: НКП «Відділ з управління комунальним майном», КП «Таращанське житлово-експлуатаційне підприємство», КП «Таращаводоканал».

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався взяття (зняття) на (з) квартирний облік громадян, затвердження списків осіб, які перебувають на квартирному обліку та інші.

Також члени виконкому прийняли кілька важливих рішень, котрі стосувалися забезпечення прав дітей.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТМР. Тараща. громда. міська рада #виконком #засідання #04566
live comments feed...