• Головна
  • Від сьогодні люди віком від 60 років можуть витрачати тисячу за вакцинацію на ліки
16:44, 24 січня 2022 р.

Від сьогодні люди віком від 60 років можуть витрачати тисячу за вакцинацію на ліки

Від сьогодні люди віком від 60 років можуть витрачати тисячу за вакцинацію на ліки

Від сьогодні люди старші 60 років в Україні можуть витратити 1000 грн за вакцинацію проти COVID-19, отримані за програмою «єПідтримка», на придбання ліків в аптеках — як онлайн, так і офлайн. Про це повідомили у Мінцифрі.

Постанову, яка розширює дію програми «єПідтримка» на лікарські засоби, уряд ухвалив на засіданні 19 січня. Відсьогодні вона набула чинності.

За умовами ініціативи, за кошти, отримані по программі «єПідтримка», дозволяється купляти виключно лікарські засоби (дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього), а не будь-які товари, що реалізуються в аптечних закладах та інтернет-аптеках.

Банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років. Звісно, обов’язковими умовами для отримання допомоги за програмою «єПідтримка» лишаються повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у «Дії».

Не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

З початку запуску програми «єПідтримка» вже понад 7,3 млн українців подали заявки у «Дії» на отримання 1000 грн. Станом на 19 січня громадянам вже виплачено 7,2 млрд грн. Майже 1,5 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #Дельта #штам #хвороба #епідемія #ковід #Омікрон #смертність #наслідки #ускладнення #госпіталізація #04566
live comments feed...