• Головна
  • На ексзаступника голови РНБО Сівковича США запровадили санкції
13:35, 24 січня 2022 р.
Надійне джерело

На ексзаступника голови РНБО Сівковича США запровадили санкції

На ексзаступника голови РНБО Сівковича США запровадили санкції

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти чотирьох українських політиків, де серед них є колишній заступник секретаря РНБО за президента Януковича Володимир Сівкович

Під санкції потрапили нинішні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" Тарас Козак та Олег Волошин, колишній депутат-регіонал Володимир Олійник та Володимир Сівкович, заступник секретаря РНБО за президента Януковича.

У повідомленні Мінфіну США йдеться, що ці санкції треба сприймати окремо від масштабних економічних санкцій проти Росії, які будуть запроваджені у разі її вторгнення в Україну.

Проте в американському відомстві наголошують, що метою нинішніх санкцій є "влучити, підірвати та відкрити невпинні зусилля Росії з дестабілізації України".

У Мінфіні США також вважають, що "російські розвідувальні служби, включно з ФСБ, залучають українців, які посідають впливові політичні посади, аби здобути доступ до секретної інформації, підірвати суверенітет України, а згодом використовують цих осіб для створення нестабільності як тла для потенційного російського вторгнення".

Володимир Сівкович, який потрапив під санкції, є колишнім заступником голови РНБО України. За даними США, у 2021 він працював із "мережею російської розвідки"- над операцією з просування ідеї офіційної відмови України від Криму в обмін на відведення проросійських сил з Донбасу. До Сивковича є й претензії і щодо його діяльності проти США у 2019-2020 роках.

Щодо усіх чотирьох санкції передбачають замороження будь-яких активів чи часток в активах у США та на територіях, контрольованих США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Санкції #Київщина #Сівкович. Ставище. 04566
live comments feed...