• Головна
  • Візит міністра освіти Шкарлета до Білої Церкви
11:53, 24 січня 2022 р.
Надійне джерело

Візит міністра освіти Шкарлета до Білої Церкви

Візит міністра освіти Шкарлета до Білої Церкви

Міська влада найбільшого міста Київщини взяла на озброєння вкрай неправильні методи медійної роботи. Замість того, щоб розповідати про свою роботу, у мера Геннадія Дикого все замовчують. До чого це призводить, читайте в матеріалі

Мандруючи Київщиною в рамках програми  «Освіта Київщини – територія успіху»,заступник міністра Віра Рогова не могла оминути рідне місто, та не запросити міністра до Білої  Церкви. Адже насправді там є що показати.

Спершу делегація на чолі з міністром Сергієм Шкарлетом відвідала «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу»,де посадовці поспілкувались з майбутніми кухарами та кондитерами, яким доведеться впроваджувати реформу дружини Президента щодо харчування в освітніх закладах.

Потім кортеж направився до Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну та  Білоцерківського національного аграрного університету.

І на завершення чиновники відвідали Шкарівський опорний ліцей-гімназію, де ознайомились з умовами навчання першачків  за програмою «Нова Українська школа». Парадокс, але це все що насправді може розповісти  нам інтернет-видання«Моя Київщина» про візит міністра, адже білоцерківська влада тримала його в цілковитій таємниці. Це вже не перший випадок коли відвідини високопосадовцями Білої Церкви висвітлюють лише придворні журналісти. Традиційно лаконічно, неконкретно і зарозуміло. У цілому цензура в місті досягла небувалих висот. Складається враження, що інформація, що доходить до читача чи глядача ретельно просіюється через рожевий фільтр.

Для більшої зручності міською владою в 2019 році було створено кишенькову телерадіокомпанію «Місто». В дуеті з BCTV вона тільки і робить, що прославляє мера. За сумлінну працю компанія минулого року отримала від міської ради щедрий подарунок: 6 млн.грн. на програму підтримки зі створення FM-радіо. Вочевидь, аби міський голова та оточення в автівці могли слухати про свої досягнення.

За посадовими обов’язками співпрацею із ЗМІ займається керуюча справами виконавчого  комітету, протеже ОПЗЖ Ганна Олійник. Але насправді інформаційний простір контролює особиста прес-секретарка мера Геннадія Дикого, давня подружка його дружини - Леся Поліщук. У результаті цього, доступ до "приручених" інформ-ресурсів  має лише обмежене коло осіб. Так, проаналізувавши контент, ми не знайшли інформації про діяльність громадськості,  представників опозиційних до мера партій, і навіть... секретаря міськради Дмитра Киришуна.

Карантинні обмеження міська влада також уміло використовує, аби не спілкуватись з журналістами. Щотижневі прес-конференцій та навіть зустрічі з громадою  міського голови вже стали історією. По-факту, у місті яке займає високі позиції у рейтингах прозорості, не так  все і прозоро. І на жаль, ця утаємниченість призводить до того, що тут успішно квітне корупція, який дуже затишно в цій "теплій ванні"... 

Антон Болбочан
журналіст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шкарлєт #міністр #Біла #Церква #Київщина. 04566
live comments feed...