• Головна
  • Формування координаційної ради з питань патріотичного виховання
09:08, 20 січня 2022 р.
Надійне джерело

Формування координаційної ради з питань патріотичного виховання

Формування координаційної ради з питань патріотичного виховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 року №1295 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №999», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 18 січня 2022 року № 21 «Про внесення змін до Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Київській обласній державній адміністрації» (що висвітлене на офіційному вебсайті Київської облдержадміністрації), та у зв’язку з кадровими змінами Київська обласна державна адміністрація формує новий склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації (далі – Рада).

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати у друкованій та електронній формі до управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації (01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 542), а також на електронну адресу [email protected]

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів та засобу масової інформації.

Додаткова інформація за тел. 044 285 00 15 – відділ молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОДА #КМДА #конкурс #патріотизм #04566
live comments feed...